(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Kaunas – akademinis miestas. Miestas nuo rugsėjo 1-osios pulsuoja studentišku ritmu, todėl miesto vadovas mokslo metų pradžios proga sveikino didžiųjų miesto universitetų studentus.

Miesto vadovas Andrius Kupčinskas niekada nepamiršta savo gimtosios Alma Mater – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU). Kartu su universiteto rektoriumi klausėsi VDU pirmakursių priesaikos, sveikino su mokslo metų pradžia, o pirmakursiams linkėjo drąsiai žengti į naują jų gyvenimo etapą, pasisemti kuo daugiau žinių, susirasti daug draugų. Vėliau visi ragavo šventinio torto.

Meras nepamiršo pasveikinti ir Kauno technologijos universiteto akademinės bendruomenės su pagrindine jų švente – Rugsėjo 1-ąja. Mokslo metų pradžios šventė tradiciškai kasmet surenka gausų būrį buvusių ir esamų akademinės bendruomenės narių.

Per šventę Universiteto pirmakursiams prisistatė Universiteto rektorius, Senato pirmininkas, Tarybos pirmininkas, prorektoriai, dekanai, KTU Studentų atstovybės prezidentas. Tradiciškai įvyko pirmakursių priesaika ir įspūdingas KTU meno kolektyvų koncertas.

Mokslo metų pradžios šventė vakar vyko ir Lietuvos veterinarijos akademijoje, kurios studentus, dėstytojus pasveikino meras Andrius Kupčinskas.

Mokslo ir žinių dieną iškilmingai paminėjo ir Kauno Medicinos Universiteto Klinikų, kurios šiais metais švenčia savo veiklos 70-metį. Prie Centrinio KMU Klinikų pastato vyko iškilmingas memorialinės lentos atidengimas, kuriame taip pat dalyvavo ir miesto vadovas Andrius Kupčinskas.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: