Nors už lango jau niūrus ruduo, moterų nuotaika netrukus turėtų praskaidrėti. Jas pasitiks jaukumu ir šiluma apgaubtas stebuklingas „Moters pasaulis”. Lapkričio 11-14 dienomis vyksianti paroda “Moters pasaulis” nustebins naujienomis, produktų įvairove, įmonių gausa, įspūdinga programa.

Parodoje – dalyvių rekordas

Aštuntą kartą rengiamoje parodoje dalyvaus rekordinis dalyvių skaičius – net 252 įmonės. Organizatoriai džiaugiasi, kad tiek dalyviai, tiek lankytojai kiekvienais metais randa parodoje abipusią naudą. Gausus dalyvaujančių įmonių skaičius garantuoja gausią ir įdomią ekspoziciją net išrankiausiam lankytojui. Parodoje bus pristatoma profesionali kosmetika, plaukų, nagų priežiūros gaminiai, juvelyrika, bižuterija, ekologiški produktai, individualių rankų darbo gaminiai, tekstilės, trikotažo gaminiai ir kt. Taip pat bus sudarytos galimybės pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais, susipažinti su produktais, reikalingais žaviai ir šiuolaiškai moteriai.

Grožio specialistams

Šių metų parodoje aktyviai prisistato Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacija, kurios stende susipažinsime su asociacijos veikla. Lapkričio 13-os dienos seminare išvysime ir išgirsime naujienas, kaip sekėsi Lietuvos nacionalinės komandos dalyviams, kurie atstovavo Lietuvą Pasauliniame Kirpėjų čempionate „OMC HAIRWORLD PARIS 2010″ Paryžiuje, – pasakoja Asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Viena parodos naujovių – mokymai ir seminaras kirpėjams. Šiais metais pirmą kartą parodoje „Moters pasaulis” dalyvauja „Rimandijos salonas” , kuris yra oficialus profesionalių ispaniškų plaukų priežiūros priemonių „Lunel profesional” atstovas Lietuvoje. Įmonės direktorė Rimandija Puišienė džiaugiasi, kad Kaune rengiama ši grožio pasaulio paroda, pritraukianti tiek daug dalyvių bei lankytojų. „Rimandijos salonas” pasikvietė svečių iš kompanijos „Lunel cosmetics” bei kirpėją – trenerę Alicia Rincon, kuri lapkričio 11-ąją ves seminarą, skirtą grožio salonų profesionalams. Scenoje bus gyvai pristatomi moteriški ir vyriški kirpimai bei dažymai.

Naujos ekspozicijos parodoje

Parodoje bus pristatomos trys naujos ekspozicijos.

Ekspozicijoje „Viskas sveikatai” dalyvauja 22 įmonės, kurios pristatys su sveikata, sveiku gyvenimo būdu, ekologija susijusius produktus. Šioje ekspozicijoje taip pat dalyvauja ir SPA asociacija su savo nariais. Jie išsamiai supažindins lankytojus su asociacijos veikla bei lapkričio 12-ąją scenoje pristatys parodomąsias SPA masažų programas.

„Lietuviško gaminio” ekspozicijos dalyviai kvies išbandyti lietuviškus produktus, įvertinti lietuvišką kokybę, susipažinti su naujais pristatomais produktais. „Parodos lankytojai turės galimybę vieni pirmųjų susipažinti su visiškai atsinaujinusios RASA visų tipų odai linijos produktais, išsiskiriančiais pažangia sudėtimi su kolageno, hialurono ir elastino deriniu. „BIOK laboratorijos” stende dirbs kosmetologai bei laboratorijos specialistai, kurie suteiks profesionalią konsultaciją bei parinks tinkamiausią iš daugiau nei 100 „BIOK laboratorijos” produktų, sukurtų Lietuvos moterims”,-pasakoja Rasa Jankauskaitė „Biok laboratorijos” rinkodaros projektų vadovė. Šioje ekspozicijoje taip pat bus pristatomi ir kiti lietuviški gaminiai: trikotažo, tekstilės, kosmetikos, higienos, buitinės chemijos ir kiti gaminiai.

Ekspozijoje „Jūsų šventei” lankytojai galės susipažinti su vestuvių, krikštynų, gimtadienių ir kitoms šventėms skirtais produktais: dovanomis, suvenyrais, puošniais atributais, taip pat linksmą laiko praleidimą garantuojančiais renginių organizatoriais. Ekspozicijoje taip pat bus pristatomi vienetiniai ir individualūs dizainerių darbai, kvies susipažinti Inži mados galerija. Ši mados galerija taip pat prisistatys scenoje, lapkričio 13-ą dieną, kurios metu bus pristatomos E. Rainio, L. Larionovos, E. Žiemytės ir Inži mados galerijoje kurtomis kolekcijomis.

Mados diena – lapkričio 13 d.

Šeštadienį, lapkričio 13-ąją, scenoje vyks įspūdingi dizainerių pasirodymai. Šią dieną scenoje bus pristatoma net dvidešimties dizainerių darbai ir kolekcijos. Modelių agentūra „Tomana” pristatys dizainerės S. Miliauskaitės, K. Lekecko, D. R. Stankevičienės kolekcijas. Scenoje vyks Inži mados galerijos kolekcijų pristatymas, taip pat dizainerių L. Čaplikienės, L.Kavaliauskienės, juvelyrų Arza ir dizainerės V. Kazlauskaitės eko kolekcijos iš gintaro, kiti jaunų dizainerių darbai.

Programos įvairovė

Kiekvieną parodos dieną dalyvaujančios įmonės ves seminarus bei pristatys įmonių naujienas. Parodos seminarų salėje vyks daugiau nei 30 seminarų skirtingomis, tačiau labai aktualiomis ir naudingomis temomis. UAB „Gudragalvis” lapkričio 11-ąją kvies šalies pedagogus susipažinti su „Edukacinėmis priemonėmis kalbai bei pažintinei vaikų kompetencijai ugdyti”. Kituose seminaruose bus gvildenamos labai įvairios temos, susijusios su sveikata, mityba, kosmetika, taip pat vyks praktiniai užsiėmimai apie papuošalų gamybą (UAB „Senas naujas”), seminarai būsimoms mamytėms ir daugelis kitų.

Scenoje vyks ir teminiai pasirodymai. Lapkričio 11-ąją bus demonstruojama daugiausiai pasirodymų susijusių su sveikata ir sveika gyvensena.

Šeštadienį – dizainerių kolekcijų pristatymas. O sekmadienį, organizatorių skelbiamą šeimos dieną, netruks pramogų visai šeimai. Scenoje vyks pasirodymai vaikams, nuotaikinga ir šventinė programa ir dideliems, ir mažiesiems.

Jaukiame „Mamos ir mažylio” kambaryje mamos galės pamaitinti ir pervystyti savo kūdikius, o besilaukiančios – tiesiog pailsėti bei pabendrauti. Natūralių ir ekologiškų prekių parduotuvė „Via naturalis” dovanos šią galimybę mamytėms. Didesnius vaikučius kviesime užsukti i „Vaikų kambarį”, kuriame vaikai galės praleisti laiką, kol tėveliai lankysis parodoje.

Parodos organizatorius UAB „Ekspozicijų centras” dovanoja puikią šventę – parodą bei pramogą visoms moterims ir visai šeimai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: