(c) LFF archyvo nuotr.
Dabar Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vadovybė galės nuspręsti, kur ir kada surengs treniruočių stovyklą Ispanijoje.

Ispanijos futbolo federacija pagaliau oficialiai pranešė, jog UEFA EURO 2012 atrankos ciklo rungtynes spalio 8 dieną su Lietuva žais Salamankoje.

Pagal UEFA taisykles apie namų rungtynių vietą ir laiką šeimininkų atstovai turi pranešti prieš du mėnesius, tačiau vasarą pasaulio futbolo čempionais tapę ispanai delsė tai padaryti ir už tai net susilaukė UEFA Drausmės komiteto dėmesio.

Toks delsimas sukėlė rūpesčių ir Lietuvos nacionalinės rinktinės vadovams organizuojant treniruočių stovyklą Ispanijoje, ir rinktinės sirgaliams, kurie planuoja vykti palaikyti komandos.

Vis tik trečiadienį Ispanijos futbolo federacija trečiadienį neoficialiai atsiprašė ir paskelbė, jog rungtynės spalio 8-ąją vyks kiek daugiau nei 17 tūkstančių žiūrovų talpinančiame Salamankos „Helmantico“ stadione. Rungtynių pradžia – 22 valandą vietos laiku (23 val. Lietuvos laiku).

Ispanijos rinktinei tai bus pirmosios namų rungtynės po triumfo Pietų Afrikos Respublikoje vykusiame pasaulio čempionate. Teigiama, kad vos 160 tūkstančių gyventojų turinčiame mieste rungtynes nuspręsta surengti kaip padėką komandos strategui Vicente del Bosque, kuris yra kilęs iš Salamankos.

Lietuvos rinktinei dvikova su ispanais bus trečioji EURO 2012 atrankoje. Rugsėjo 3 d. lietuviai Kaune susitiks su Škotijos komanda, o rugsėjo 7-ąją žais su Čekija.

Lietuvos futbolo federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: