(c) organizatorių archyvo nuotr.

Yra tokia muzika, kuri savo klausytoją atranda visais laikais, ir kaskart pakeri naujais improvizacijos horizontais, muzikantų virtuoziškumu ir empatiškumu. Neabejotinai tai – džiazas, per savo gyvavimo istoriją išauginęs ne vieną kartą, gyvenančią individualumo, kūrybiškumo ir laisvės idėjomis. Kovo 24 d. 19 val. šios idėjos vėl sklandys Kauno menininkų namuose, kur džiazo miniatiūras dovanos Giedrė Kilčiauskienė su grupe.

Giedrė Kilčiauskienė klausytojams pažįstama kaip ekstravagantiška novatoriškų grupių „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ vokalistė, rudenį „Palėpės muziką“ aplankė su bossanovos kūrinių programa ir profesionaliausių Lietuvos instrumentalistų kompanija. Tąsyk pelniusi gausybę šiltų kauniečių įvertinimų šįsyk Giedrė grįžta su instrumentalistų kvartetu ir nauja programa, kurioje – moderniai aranžuoti džiazo standartai, autoriniai kūriniai bei keletas rock, pop kūrinių, atliekamų džiazo stiliumi.

Klausytojams gerai pažįstmas, savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams – derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Vis dėlto, džiazo esmė – improvizacija, todėl net jei vieną ar kitą kurinį esate girdėję jau daugybę kartų, niekada neatspėsite, kaip jis suskambės šį vakarą, juk „džiazas egzistuoja tik dabartyje“.

Kada: kovo 24 d. 19 val.
Kur: Kauno menininkų namai, Kaunas
Bilietai visose BILIETŲ PASAULIS kasose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: