(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Saulius Mykolaitis kadaise dainavo “mano gyslomis teka ne kraujas, o ruduo” – tasai auksinis, gatvėse patvinęs… bet visgi ruduo. 2009/2010 “Palėpės muzikos“ sezonas praūžė, Jūs balsavote ir išrinkote savo mylimiausią dainuojamosios poezijos atlikėją, o laimėtojo taip ir nespėta pasveikinti. Dėl šios priežasties “Palėpės muzika” savo atostogų pabaigą ir naujojo sezono pradžią kviečia paminėti rugsėjo 30-ąją 19 val. ypatingu koncertu Kauno Valstybiniame Lėlių teatre su konkurso nugalėtojais – Domantu Razausku ir grupe.

Domanto Razausko, “Palėpės” lankytojų išrinkto mylimiausiu atlikėju, pristatyti turbūt nė nereikia. Viską pasako keli žodžiai – nežabota energija scenoje, improvizacija, truputėlis teatro ir viską gaubianti mistika. Šio bardo muzikos negalima vadinti tiesiog dainuojamąja poezija. Tai – kažkas žymiai daugiau; poezija, magija ir visi muzikos stiliai. Domantą iš kitų šio žanro atlikėjų taipogi išskiria ir du jo scenos kompanionai, Saulius Petreikis ir Audrius Pazniokas. Multiinstrumentalistas-žmogus kosmosas ir džentelmeniškas akordeono virtuozas. Kone dainuojamosios poezijos trys muškietininkai.

Taigi, nepamirškite – rugsėjo 30d. 19val. Kauno valstybiniame Lėlių teatre jūsų laukia ypatingas susitikimas su scenos burtininkais… pasiruoškite būti apkerėti. Bilietai teatro ir tiketa.lt kasose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: