Sausio 19 d., antradienį, 18 val. pub‘e „Liberty“ (Putvinskio g. 48) D. Pilinkaus paskaita „Ryšių svarba žmogaus gyvenime“.

Donatas Pilinkus – Vilniaus universiteto dėstytojas, daugiau nei 5 metus veda seminarus kaip nepriklausomas pranešėjas kartu su „Lietuvos regioninių tyrimų institutu“, „Komunikacijos mokykla“ ir kitomis kompanijomis. 2009 m. D. Pilinkus buvo išrinktas geriausiu Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto lektoriumi, taip pat „Kauno šachmatų federacijos“ prezidentas, „Kauno gatvių apšvietimo“ valdybos narys.

Paskaitos tema atvira ir šiuolaikiška – ryšių svarba žmogaus gyvenime. Kaip kito ir ypač, kokios ryšių užmezgimo priemonės yra efektyviausios šiandien, XXI amžiuje? Ši paskaita parodys ryšių svarbą kiekvieno žmogaus profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Ir aukščiausio lygio vadovas, ir žemiausio lygio vadybininkas, ir eilinis bedarbis – visi jie bus supažindinti su atsitiktinių pažinčių svarba, aiškinamasi, kodėl reikia atnaujinti senas pažintis, kokius pliusus turi kontaktų sujungimas.

Paskaitoje bus nagrinėjami šie klausimai:
*Kas yra „šešių rankos paspaudimų“ teorija?
*Kodėl yra svarbiau galvoti, „kuo galiu būti naudingas kitiems“, užuot mąsčius, „kuo šis žmogus gali būti naudingas man“?
*Kaip ir kada geriausia atnaujinti savo senas pažintis?
*Kodėl atsitikinės pažintys yra labai svarbios gyvenime?

*Kodėl visada reikia turėti su savimi vizitines korteles ir kaip jas įteikti?
*Kaip užmegzti naujas pažintis renginyje ar priėmime?
*Kodėl reikia sudarinėti pažįstamųjų asmenų sąrašus?
*Kodėl yra naudinga įsijungti į įvairių organizacijų veiklą?
*Kokios vietos salėje yra geriausios konferencijos metu ir kodėl svarbu užduoti klausimą vienam iš pirmųjų?
*Kodėl kontaktų palaikymui svarbu patikimumas?
*Koks yra elektroninio susirašinėjimo etiketas?
*Kuo svarbūs pokalbiai telefonu ir pokalbiai akis į akį?

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: