(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Remiantis skelbimuose nurodytomis patalpų nuomos kainas, paskutinį mėnesį nuomotojai patalpų nuomos įkainiams taikė vidutiniškai 20 proc. nuolaidas. Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, Kaune nuomojamų įvairių paskirčių patalpų kainos yra nukritusios apie 20, Vilniuje – apie 40, o Klaipėdoje – apie 30 proc.

Kaune patalpos biurui nuomojamos maždaug iki 20 Lt/kv.m: Senamiestyje kaina siekia vidutiniškai 20 Lt/kv.m, Žaliakalnyje – 18 Lt/kv.m, Dainavoje – 14 Lt/kv.m. Prekybos paskirties patalpas siūloma išsinuomoti už didesnę kainą: Senamiestyje – už 26 Lt/kv.m, Žaliakalnyje – už 19 Lt/kv.m, o Dainavos mikrorajone – už 17 Lt/kv.m. Sandėliavimo paskirties patalpų nuoma Kaune kainuoja apytiksliai 7–8 Lt/kv.m.

Sostinėje patalpų biurui nuomos įkainiai svyruoja vidutiniškai nuo 20 iki 30 Lt/kv.m: Senamiestyje patalpos biurui nuomojamos už 30 Lt/kv.m, Fabijoniškėse – už 26 Lt/kv.m, o Šiaurės miestelyje – vidutiniškai už 23 Lt/kv.m. Už prekybos paskirties patalpų nuomą Senamiestyje tektų mokėti vidutiniškai 63 Lt/kv.m, Fabijoniškėse – 27 Lt/kv.m, o Šiaurės miestelyje – 22 Lt/kv.m. Sandėliavimui skirtų patalpų nuomos kainos Senamiestyje siekia 18 Lt/kv.m, Šiaurės miestelyje – 15 Lt/kv.m, Fabijoniškėse – apie 7 Lt/kv.m.

Klaipėdos Senamiestyje ir Mokyklos mikrorajone esančios biurui skirtos patalpos nuomojamos vidutiniškai už 22 Lt/kv.m. Prekybos paskirties patalpas Senamiestyje siūloma išsinuomoti vidutiniškai už 38 Lt/kv.m, o sandėliavimo patalpų nuomos kaina visame mieste siekia vidutiniškai 6–7 Lt/kv.m.

Nuolaidų taikymas skelbimuose pateiktiems įkainiams rodo, kad skelbiamos kainos nebūtinai yra galutinės, dar galima bent bandyti derėtis. Informacija pateikta, remiantis didžiausiame nekilnojamojo turto portale aruodas.lt publikuojamuose skelbimuose nurodytų kainų statistika.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: