Organizatorių archyvo nuotr.

Savaitgalį Kaune įvyko neįprastos skonio ir originalumo varžybos. Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusios picerijos penktus metus iš eilės varžėsi dėl skaniausios ir originaliausios picos vardo. Lankytojai ant picų išvydo žinomus Lady Gagos, Lino Kleizos, Napoleono ir Einšteino atvaizdus.

Šiais metais „Megos“ lankytojai rinko ne tik skaniausią picą, bet ir originaliausią. Originaliausios picos užduotis buvo susijusi su naujais mokslo metais. Varžybų dalyvės burtų keliu išsitraukė pamokų (muzikos, fizikos, kūno kultūros, istorijos) dalykų pavadinimus, kurie buvo susieti su juos atstovaujančių žinomų žmonių atvaizdais. Jų portretus ir turėjo kūrybiškai pateikti picų kovų dalyvės.

„Užduotis iš picos sudedamųjų dalių sukurti žinomo žmogaus portretą – restoranų kolektyvų kūrybingumo ženklas. Kiekvienais metais picerijos laukia ir aktyviai ruošiasi šioms varžyboms“, – sakė „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Kasmetiniame renginyje rungėsi keturios picerijos, įsikūrusios PLC „Mega“ – „Čili pica“, „CanCan pizza“, „Charlie pizza“ ir „Amerigo“. Rugsėjo 1-ąją tris valandas trukusiose picerijų varžybose „Megoje“ nemokamai degustavo ir balsavo beveik du tūkstančiai lankytojų. Restoranai degustavimui iškepė net 356 picas. Daugiausia lankytojų balsų surinko Napoleono atvaizdo pica. Ją iškepė restoranas „Čili pica“, kuris taip pat laimėjo ir skaniausios picos nominaciją.

„Daugumai pica asocijuojasi su sūriu ir pomidorų padažu, tad kepdami dėl originalumo besivaržančią picą nusprendėme atsisakyti šių ingredientų ir pasirinkti lietuviams neįprastas sudedamąsias dalis. Daug žmonių norėjo paliesti mūsų picą, nes, pasak svečių, pica buvo labai panaši į paveikslą ir lankytojai nustebdavo, sužinoję, kad ji – tikra”, – sakė „Čili” picerijos vadovas Marius Baginskas.

Praėjusiais metais skaniausios picos laimėjimą šventė restoranas „Charlie pizza“, 2010 m. „Megoje“ skaniausią pica iškepė „Čili pica“, 2009 m. pirmąją vietą pasidalijo „Čili pica“ ir „CanCan Pizza“, surinkusios vienodą taškų skaičių, o 2008 m. – laimėtojais tapo „Charlie pizza“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: