A. Vinokuro nuotrauka

Šios apžvalgos pavadinimas yra signataro Z.Vaišvilo pareiškimo parafrazė. Jis kalbėjo apie Lietuvos „homoseksualizaciją“. Prieš pradedant, tuojau pat pareiškiu, kad nesu gėjus. Atvirkščiai, esu tradicinės šeimos šalininkas. Esu laimingai vedęs, turiu tris sūnus. Tik mūsų tradicinės šeimos pažiūros tikrai netradicinės. Čia, Lietuvoje.

Taigi, apie mūsų netradicines pažiūras: aš netalžau savo antros pusės, o ji netalžo manęs. Mes negirtuokliaujame ir nerūkome. Mes nedaužome savo vaikų „auklėjimo“ sumetimais. Mūsų vaikai prie stalo išsakė ir išsako savo nuomonę (septynmetis taip pat) nebijodami būti apšauktais debilais ir idiotais.

Mano antra pusė yra katalikė, o mūsų vaikai lanko ir sekmadienines mokyklas, ir sinagogas, ir žydų mokyklą, kurioje mokosi ir lietuviai, ir rusai, ir žydai. Galiausiai, mes neprieštaraujame gėjų eitynėms, gėjų santuokai. Aš prieštarauju tam, kad gėjai galėtų įsivaikinti, dėl paprastos priežasties: vaikas turi turėti ir motiną, ir tėvą. Mat esame ir vyrai, ir moterys, todėl identifikacija yra būtina. Homoseksualūs asmenys gali tai techniškai lengvai išspręsti. Taip pat, beje, esu prieš bandymus įvardyti tėvus ir motinas „globėjais“ ar dar kaip.

O dabar, svarbiausia: kodėl mūsų šeimoje nebijoma gėjų? Kodėl nematome „homoseksualizacijos“ Lietuvoje grėsmės? Pateiksiu diskusijai kelis klausimus siaubą gėjams jaučiantiems ir, gavęs atsakymus, bet ne lauktus įrodymus, esą pastarieji kelia grėsmę lietuviškajai savasčiai, pats įrodysiu, kad „gėjų baubas“ yra primityvus politikavimas. Kaip tas praūžęs violetinis maras paskui save palikęs septynis nulius Seime, o dabar reikalingas „naujas“ nebepedofilinis, bet gėjiškas maras. Antraip į Seimą nepateksi.

Dabar – klausimai.

Ar tikrai homoseksualai kelia grėsmę žmonijos dauginimuisi? Jeigu taip, tai kaip mūsų vis daugėja? Greitai bus 10 milijardų.

Ar tikrai baimė gėjams varo lauk lietuvius iš Lietuvos? Jeigu taip, tai kodėl jie netraukia į Iraną, Rusiją ar Šiaurės Korėją? Juk kaip tik jie bėga į jau „homoseksualizuotas“ ES šalis.

Ar tikrai gėjai yra penkta ES, tai yra Briuselio, kolona siekianti nutautinti ir „homoseksualizuoti“ Lietuvą? Betgi 99,99 proc. gėjų Lietuvoje yra tikri lietuviai pagal net ir aršiausią „tautininkų“ apibrėžimą.

Ar gėjai kalti dėl socialinės atskirties, skurdo, korupcijos, rusų įtakos platinimo, žemo atlyginimo, aukštų elektros energijos kainų, dėl girtuoklystės, smurto šeimoje, vagysčių ir banditizmo? Betgi kalėjimai Lietuvoje užversti juk ne gėjais.

ES lygu Sovietų Sąjungai? Įrodykite. Pagal visus punktus. Tik protingai. Pabrėžiu, laukiu protingų, įtikinančių atsakymų. Pavyzdžiui, įrodykite, kad Briuselis nutautino visas senąsias ES valstybes ir jų jau nebeliko: nei jų kalbos, nei tradicijų.

Normos?

Kai kurios normos yra kintamos. Įrodykite, kad tradicinės šeimos ES valstybėse nebeegzistuoja. Jeigu įrodysite, tapsiu aršesnis už P.Gražulį. Ir už jį ginantį R.Paksą, manantį, kaip „gerais“ sovietiniais laikais, kad šiandieninėje Lietuvoje vis dar galima telefoninė teisė. Galima, matėme. Bet tai – akivaizdi korupcija.

Ar tikrai tradicinės šeimos irimo priežastys yra gėjai? Juk šimtui santuokų tenka šešiasdešimt vienerios skyrybos. Įrodykite, kad kalti yra gėjai.

Tad kur tos grėsmės valstybei, tautai, kalbai, tradicijoms, arba, anot Z.Vaišvilos, „Lietuvos homoseksualizacijai“? Tai klausimas siekiantiems patekti į Seimą arba jame išlikti santykiaujant (perkeltine „politine“ prasme) be galo be krašto su tais pačiais gėjais „Lietuvos gynimo“ tikslais.

Ir už tai gaunant aibes lėšų nežinia iš kur, ar iš ko. Apžvalgininkas Alvydas Medalinskas tikriausiai žino iš kur, ir iš ko. Nes gėjų priešininkams tokių suktų, sąmokslo teorija alsuojančių klausimų nekelia.

Tai štai, trumpa apžvalga, keli klausimai, į kuriuos negavus įtikinančio atsakymo manysiu, kad vykdoma arši debilizacijos kampanija, nukreipta prieš valstybę, visuomenę, tautą. Prieš kertinius demokratinės valstybės principus.

Na, Alkos ponai, „tautininkai“, dešinieji kraštutinių pažiūrų apžvalgininkai, teokratai, pagrįskite faktais, jog gėjai kelia gyvybinę grėsmę Lietuvai artimoje ar tolimoje ateityje, o ne patys ta grėsme esate. Tada stosiu į jūsų gretas.

Originalus įrašas tinklaraštyje Vinokuras.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: