Socialinių tinklų archyvo nuotr.

Sekmadienį Lietuvoje vykusiame savivaldybių rinkimų antrame ture išrinktas 41 meras. 22 savivaldybių merai perrinkti antrai kadensijai.

Vilniuje pergalę švenčia antrai kadencijai perrinktas ir Artūrą Zuoką įveikęs Remigijus Šimašius. Analogiška stuacija Klaipėdoje. Dar vienai kadencijai mero poste lieka pergalę iškovojęs uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas taip pat kandidatavęs su rinkimų komitetu, Liberalų sajūdžiui iškėlus rinkimuose Simoną Gentvilą.

Panevėžyje pergalę iškovojo Rytis Mykolas Račkauskas, kuris šiuo metu opozicijos nušalintas nuo mero pareigų.

Antrojo rinkimų turo metu į mero postą buvo taip pat išrinkti 10 Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kanditatų, 8 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai, 8 kandidatai, dalyvavę su rinkimų komitetais, 5 „Tvarkos ir teisingumo“ nariai, 4 Lietuvos valstiečių ir 4 žaliųjų sąjungos bei 4 Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovai, vienas Darbo partijos narys ir vienas pats save išsikėlęs kandidatas.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: