(c) Lietuvos pramogų verslo asociacijos archyvo nuotr.
Louisas Warningas kartu su Lietuvos pramogų verslo asociacijos prezidentu Mariumi Sitnikovu

Šių metų spalio 29 d. įvyko tai, kas, pasak pramogų verslo atstovų, jau turėjo įvykti seniai. Tą dieną buvo įkurta Lietuvos pramogų verslo asociacija.

„Keista, tačiau visada galvojau, kad tokia asociacija jau veikia Lietuvoje, tačiau kažkokia įkyri mintis, kad gali būti kitaip, vis nedavė ramybės. Nutariau išsiaiškinti ir pasitikrinti „Registrų centre”. Kaip paaiškėjo, tokia asociacija mūsų šalyje iki šiol nebuvo užregistruota, tad aš nutariau ištaisyti šią klaidą”, – sakė neseniai įkurtos Lietuvos pramogų verslo asociacijos steigėjas Marius Sitnikovas. Jau keletą metų intensyviai įvairiausius pramoginius renginius organizuojantis vyras teigė, kad pagrindiniai asociacijos veiklos tikslai yra vienyti pramogų versle dirbančius žmones bei organizacijas, skatinti savo narių profesinio meistriškumo augimą, keistis patirtimi. Taip pat rinkti ir kaupti žinias apie pramogų verslo naujoves, technines priemones, prietaisus, vienyti ir koordinuoti asociacijos narių žinias, veiksmus ir pastangas tobulinant ir plėtojant pramogų verslą. M. Sitnikovas pabrėžė, kad asociacija stengsis skirti didelį dėmesį pramogų verslo darbo kultūrai bei teikiamų paslaugų kokybei, kartu sudarys vienodas sąlygas nariams dalyvauti mokymuose, konkursuose, stovyklose bei kituose renginiuose. Nors kultūrinės ir moralinės vertybės šiandien Lietuvoje dažnai nustumiamos į antrą planą, tačiau „asociacija ne tik sudarys nariams galimybę tobulėti, plėsti žinias ir akiratį, kartu sieksime visapusiškai lavinti ir ugdyti narių dorovines ir kultūrines vertybes”, – užtikrintai teigė asociacijos prezidentas.

Asociacijos tikslas – bendradarbiavimas su užsienio šalių pramogų verslo grandais

Kaip vieną iš tikslų, dėl ko buvo įkurta Lietuvos pramogų verslo asociacija, M. Sitnikovas pažymėjo bendradarbiavimą su užsienio šalių pramogų verslo grandais. „Norime, sudaryti galimybę savo nariams mokytis iš profesionalų kitose šalyse, o šiems – leisti pasidalyti savo žiniomis bei gerąja patirtimi su kolegomis Lietuvoje”, – savo viziją išdėstė asociacijos įkūrėjas. Jis taip pat prasitarė, kad asociacija nesuinteresuota veikti tik „popieriuje”, visi nariai nusiteikę atsakingai imtis jiems patikėtų darbų, tam, kad pramogų verslas mūsų šalyje ne regresuotų, o nuolatos stebintų kokybe bei naujumu.

Šiuo metu Lietuvos pramogų verslo asociacija rengiasi prisijungti prie tarptautinių asociacijų, o kartu ragina iniciatyvius bei šioje srityje veikiančius žmones ar organizacijas papildyti jų gretas. Asociacijos garbės nariu jau spėjo tapti „Marko Dance Show Project” renginyje šių metų lapkričio 5 d. viešėjęs pasaulinio garso šokėjas, choreografas ir šokių mokytojas Louisas Warningas. Paklaustas, kas paskatino jį prisijungti prie Lietuvos pramogų verslo asociacijos, Louisas teigė, kad jam labai patiko dirbti su šios asociacijos komanda. „Aš norėčiau ir toliau su jais bendradarbiauti, todėl, kad jie turi viziją, kur ir kaip ši asociacija turi vystytis toliau. Šie žmonės yra motyvuoti ir laikosi savo įsipareigojimų. Jais galima pasitikėti”, – sakė Louisas Warningas.

Marko Dance Show Project šiemet vyko po asociacijos sparnu

Lietuvos pramogų verslo asociacija buvo pristatyta šiais metais vykusio „Marko Dance Show Project” renginio metu. Jau trečius metus iš eilės vykęs šokių, muzikos bei linksmybių užtaisu tapęs projektas kaip ir kasmet sutraukė gausų būrį dalyvių. Šiemet dalyvavo 9 komandos, dauguma buvo iš Kauno, tačiau sulaukta kolektyvo net iš Lazdijų. Pasirodymų metu šokėjai liejo prakaitą ir stengėsi savo judesių įmantrybėmis sužavėti ir žiūrovus, ir komisijos narius. Kaip po renginio prisipažino šokėjai, jie nujautė, kad šiemet ir vėl varžysis stiprūs kolektyvai, todėl praktiškai kasdien šlifavo judesius, kūrė choreografiją ir suko galvas, kaip čia įdomiau pasirodyti. Po atkaklų varžybų trys kolektyvai išsidalijo Lietuvos pramogų verslo asociacijos įsteigtus prizus. Trečioji vieta ir 300 litų atiteko „Vėtros” (Kaunas) šokėjams, 500 litų ir antroji vieta renginio komisaro Louiso Warningo buvo skirta kolektyvui „In*Beat” (Kaunas). Galiausiai geriausiųjų vardas, 1200 litų ir pereinamoji taurė pelnytai atiteko „MeGusta N’School” (Kaunas) šokėjams.

Verta paminėti, kad choreografas Louisas Warningas viešėdamas Lietuvoje surengė tris šokių seminarus, kurie juose dalyvavusiems šokėjams galėjo tapti bilietu į šlovės olimpą. Sudalyvavę visuose trijuose seminaruose ir įrodę savo gabumus, jie turėjo galimybę pasirodyti daugiatūkstantinei miniai kartu su Kevinu Lytteu. Šis pasaulinio garso soul calypso muzikos atlikėjas, išgarsėjęs su singlu „Turn me on”, lapkričio 20 d. koncertuos Amsterdame. Pasak renginio organizatorių, choreografas išsirinko tris savo judesių plastika jį sužavėjusias merginas, kurios buvo pateiktos kaip pretendentės šokti Kevino Lytteo koncerte.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: