Pratęsta

Kauniečiai, nespėję atnešti nebereikalingų knygų į savo miesto seniūnijas, tam turės dar daugiau kaip mėnesį. Sėkmingai įsibėgėjusi akcija pratęsiama iki spalio 22 dienos.

„Akcija pratęsėme kauniečių prašymu. Žmonės skambina, teiraujasi ar galėtų atnešti knygas ir pasibaigus akcijai – ypač tie kurie turi labai daug knygų ir jiems reikia daugiau laiko jas atrinkti.

Taip pat prie šios iniciatyvos labai noriai prisijungė miesto mokyklos, tačiau mokslo metai prasidėjo dar visai neseniai ir akcija mokymo įstaigose dar nespėjo kaip reikiant įsivažiuoti“, – pratęsimo priežastis aiškina Jonas Plenta, „Žaliąją akciją“ iniciavusio „Knygų turgaus“ atstovas.

Nuo rugpjūčio pradžios, kada Kaune startavo ši iniciatyva, surinkta jau daugiau kaip 12 tūkst. knygų – dviem tūkstančiais daugiau nei buvo planuota surinkti iki akcijos pabaigos rugsėjo 23 d.

Akcijos metu surinktos knygos bus parduotos, o už gautus pinigus nupirkti medžiai – pasodinti Kauno žaliuosiuose plotuose.

„Žaliosios akcijos“ organizatoriai tikisi, kad už parduotas knygas pavyks surinkti pinigų sumą už kurią bus galima nupirkti 500 medžių sodinukų. Jie bus pasodinti miesto žaliuosiuose plotuose.

Kauno miesto seniūnijose knygos bus priimamos darbo dienomis iki spalio 21 d. Kiekvieno atnešusio knygų laukia simbolinė akcijos organizatorių dovanėlė. Medžiai bus sodinami spalio 22 d., tądien bus surengtas ir baigiamasis „Žaliosios akcijos“ koncertas.

Akcijai sulaukus didelio miestiečių palaikymo, ją ketinama organizuoti ir kitais metais.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: