(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

2010 m. balandžio 16 d. Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba organizuoja prevencinę edukacinę akciją „Priešgaisrinė sauga mūsų visų rūpestis“ Kauno miesto gyventojams ir svečiams.

Prevencinės akcijos tikslai yra informuoti ir supažindinti visuomenę su priešgaisrine sauga namuose, darbe ar gamtoje bei pateikti informaciją apie pirminių gesinimo priemonių efektyvumą kilus gaisrui buityje, darbo vietoje ar automobilyje.

Prevencinės akcijos vieta: Kauno Akropolis. Karaliaus Mindaugo pr. 49.

10.30 val. stendo atidarymas. Visą dieną Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai bendraus su prekybos centro lankytojais pristatydami pagrindines priešgaisrinės saugos bei statinių priežiūros ir eksploatacijos taisykles. Akcijos metu bus pristatoma viena plačiausiai paplitusių pirminių gaisro gesinimo priemonių – ugnies gesintuvai. Nepakanka tik turėti gesintuvą, labai svarbu mokėti juo pasinaudoti, kad apsaugotume ne tik savo turtą, bet ir gyvybę. Kompiuterinės technikos pagalba, virtualioje erdvėje, supažindinsime su ugniagesių gelbėtojų turima įranga bei technika.

13.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 val. bus organizuojami 20 min. priešgaisrinės saugos instruktažai apie prevencines priemones norint išvengti skaudžių gaisro pasekmių bei būtinus veiksmus nelaimei užklupus. Sužinosite, jog ne kiekvienu gesintuvu galima gesinti visus gaisrus, privalome žinoti gesinimo klases bei teisingai panaudoti gesintuvą. Išanalizuosime situacija, kokių veiksmų būtina imtis pastebėjus degimo požymius automobilyje.

12.30, 14.30, 16.30, 18.30 valandomis dėmesys bus skiriamas mažiesiems lankytojams, kurie galės stebėti animacinius filmukus skirtus priešgaisrinei saugai: „Kaip elgtis gaisro metu?“, „Gaisras gamtoje“, „Gaisro priežastys“, „Elektra namuose“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: