(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvoje sparčiai populiarėjantis intelektinis žaidimas „Protų kovos“ neaplenkia ir Kauno. Žaidimo entuziastų susibūrimų buvo ir anksčiau, tačiau nuo šio ketvirtadienio ketinama „mūšius“ rengti pastoviu laiku ir toje pačioje vietoje.

„Džiugu, kad lietuviai pamėgo šį intelektinį žaidimą, kuris skatina domėjimąsi įvairiomis gyvenimo sritimis. Žaidžiant galima ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų. Norime prisidėti prie dar didesnio šio žaidimo populiarinimo todėl inicijavome „Protų kovų“ projektą, kuris vyks kiekvieną ketvirtadienį prekybos ir pramogų centre „Molas“, – sako marketingo vadovė Rasa Vileikytė.

„Protų kovos“ išsiskiria gana liberaliomis taisyklėmis: jame gali dalyvauti visi norintys, tereikia suburti komandą ir užsiregistruoti – komandos narių skaičius nėra svarbus.

Žaidimo metu visos komandos gauna vienodus klausimus, o už teisingus atsakymus skiriami taškai. Geriausiai pasirodžiusi komanda taps vakaro nugalėtoja, jos nariams bus įteikti prizai.

„Tai yra puikus būdas jaukiai ir naudingai praleisti laisvalaikį bendraminčių būryje, todėl viliamės, kad šie ketvirtadieniniai „Protų mūšiai“ taps tradicija ir gyvuos ilgai. Norime, kad kuo daugiau žmonių prisijungtų bei išbandytų savo jėgas šiame žaidime, todėl registruotis į jį galima nemokamai“, – teigia R. Vileikytė.

Pasak žaidimo organizatorių, šiuo metu Kaune yra keli šimtai aktyvių „Protų kovų“ dalyvių. Tikimasi, kad šis skaičius artimiausiu metu išaugs du–tris kartus, nes žaidime bent kartą sudalyvavę žmonės paprastai pakviečia prisijungti ir savo draugus.

Pirmasis „Protų kovų“ mūšis įvyks šį ketvirtadienį, 18.30 val., prekybos ir paslaugų centre „Molas“ įsikūrusioje kavinėje „Grand Cafe“. Išsamesnė informacija apie registraciją – tinklalapyje www.molas.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: