Lietuvos studentų krepšinio lygoje ir toliau pirmauja Kauno technologijos universitetas (KTU), kuris iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės ir kartu su čempionų titulą ginančiu Vytauto Didžiojo universitetu (VDU) dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio.

Kauno derbyje – KTU pergalė

Lygiaverčių varžovų dvikovoje Kauno technologijos universitetas (KTU) po atkaklios kovos rezultatu 81:79 (25:18, 15:12, 19:24, 22:25) įveikė Lietuvos kūno kultūros akademiją (LKKA).

Edgaras Stanionis per pirmus du kėlinius pelnė 21 tašką ir jo dėka KTU turėjo 10 taškų pranašumą. Tačiau antroje rungtynių pusėje KTU žaidimas pradėjo buksuoti ir daugiausia Šarūno Vingelio taiklių metimų dėka LKKA išlygino o po to ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Rezultatui esant lygiam 76:76 Matas Sapiega pakėlė KTU sirgalius iš savo vietų pataikydamas tritaškį. Tačiau neilgam. Jau kitoje atakoje LKKA studentai išlygino rezultatą. Per likusias 25 sekundes KTU bandė suorganizuoti ataką, tačiau nesėkmingai atakavo Mindaugas Stropus, o kamuolį atkovoję LKKA studentai čia pat jį prarado ir Edgaras Stanionis po Mato Sapiegos perdavimo likus 2 sekundėms iki kėlinio pabaigos išplėšė ketvirtąją pergalę Kauno technologijos universitetui.

KTU – LKKA 81:79 (25:18, 15:12, 19:24, 22:25).

KTU: E.Stanionis 30, P.Žukaitis 15, M.Stropus 14.

LKKA: Š.Vingelis 22, V.Gudaitis 21, A.Lencevičius 16.

VDU žengia be pralaimėjimų

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir toliau žengia pergalingu keliu. Kauniečiai savo gerbėjų akivaizdoje palaužė svečius iš sostines Vilniaus pedagoginio universiteto krepšininkus (VPU) rezultatu 82:74 (20:17, 18:22, 25:22, 19:13).

Nors vilniečiai rungtyniavo be savo lyderiu, tris su puse kėlinio turėjo nedidelę persvarą savo rankose, vis tik rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

VDU – VPU 82:74 (20:17, 18:22, 25:22, 19:13).

VDU: Š.Vasiliauskas 20, V.Lipkevičius 16, A.Karbauskas 13.

VPU: V.Jatulevičius 22, A.Žibūda 16, G.Giedra 12.

Ilgai laukta LŽŪU pergalė

Pirmąją pergalę LSKL čempionate po trijų iš eilės pralaimėjimų pasiekė Lietuvos žemės ūkio universitetas (LŽŪU) namų aikštelėje gynybinio pobūdžio rungtynėse rezultatu 70:61 (10:15, 18,16 22:14 20:16) nugalėjęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU).

VGTU studentai žaidę be dviejų pagrindinio penketo priekinės linijos žaidėjų nesugebėjo pasipriešinti LŽŪU gynybai, pelnė tik 61 tašką bei pataikė tik trečdalį visų metimų „iš žaidimo“.

LŽŪU – VGTU 70:61 (10:15, 18,16 22:14 20:16).

LŽŪU – Ž.Danielius 18, M.Šidlauskas 16, P.Stasiulionis 13.

VGTU – A.Pranevičius 17, S.Žurauskis 12, G.Poška 12.

Po atkaklios kovos ŠU palaužė KU

Antrąją pergalę trečiose LSKL rungtynėse iškovojo Šiaulių universitetas (ŠU) namuose 93:86 (23:18, 16:18; 32:21; 22:29) palaužęs svečius iš uostamiesčio universiteto (KU).

Pirmoje rungtynių pusėje daugelį atakų nesugebėję baigti taikliais metimais iš po krepšio šiauliečiai trečiajame kėlinyje sugebėjo atitrūkti ir klaipėdiečiams nebepavyko priartėti.

ŠU – KU 93:86 (23:18, 16:18; 32:21; 22:29).