R. Kazlas su programa
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Spalis. Regis, rudens vidurys – ore nebesklando vasaros dainos, o akys vis dažniau krypsta link išskrendančių paukščių, tačiau „Palėpės muzika“ siūlo geriausią vaistą nuo bet kokios rudeninės melancholijos.

O jis – net didžiausią ciniką kvatoti priverčiantis Rolandas Kazlas. Jo programą „Nusileisk, dangau, ant žemės“ išvysti galėsite Kauno valstybiniame lėlių teatre spalio 8 dieną, 18 valandą.

Vlado Šimkaus poezijos atradimas Rolandui Kazlui prilygo stebuklui. „Vlado Šimkaus poezijoje atradau tai, ko laukiau ir slapta ilgėjausi. Jo eilėse daug šviesos ir gaivaus oro, rudeniško lietaus ir bičių dūzgesio, išminties, geraširdiško juoko ir liūdesio, paprastų nepaprastumų ir paradoksų“ – sakė aktorius.

Tad ir „Nusileisk, dangau, ant žemės“ nėra tik eilinė eilių skaitymo programa – tai gilus ir asmeniškas žvilgsnis į ištisinį poeto kūrybos pasaulį. Tai gyvenimas, išgyventas poezijoje, matomas pro R. Kazlo akinius. Ir visa tai – per vieną vakarą.

Bet koks gi vakaras Palėpėje be muzikos? Šįkart Rolandui pritars Saulius Stanevičius – Auglys, grojantis vibrafonu, bei tarp juodai baltų akordeono klavišų nardantis Genadijus Savkovas.

Vladas Šimkus apie kūrybą rašė: „kūryba – kai nėra jokios / Kūrybos. Viskas išgyventa.“ „Palėpės muzika“ tęsia šio sezono idėją – teatrališkumą – ir klausia, ką šioje muzikos ir poezijos sintezėje išgyvensite jūs?

Kada: spalio 8 d. 18 val.

Kur: Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės al. 87A), Kaunas

Bilietus platinami Bilietai.lt ir teatro kasoje, taipogi galima įsigyti 1 val. iki renginio
Kaina: 23*, 33*, 38 Lt.

*taikoma nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams (bilietų kiekis ribotas);

*bilietus su nuolaida galite įsigyti TIK teatro kasoje;

*teatro kasoje ir renginio vietoje bilietai nuo 20 lt;

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: