(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Artėjant Motinos dienai pasveikinkime mamas!

Šiandien, 19 val. Kauno menininkų namuose koncertas – „Rūta Ščiogolevaitė ir džiazas”. Džiazo balades atliks: Rūta Ščiogolevaitė (vokalas), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas).

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė puikiai interpretuoja ir atlieka įvairių žanrų muziką. Reikli sau ir kitiems profesinėje srityje dainininkė, aktyvi daugelio televizinių projektų dalyvė. Sėkmingai tarptautinę karjerą pradėjusi Italijos širdyje Romoje, dainininkė iškart buvo pastebėta pasaulinio garso prodiuserio Enrio Petri, dirbusio su tokiomis ekrano legendomis kaip Sofija Loren. „Šviesiaplaukė išskirtinio balso savininkė iš Lietuvos”, – taip Rūtą apibūdino Italijos žiniasklaida, kai dainininkė sudalyvavo viename svarbiausių koncertų šioje šalyje ir scenoje pasirodė su tokiomis legendomis, kaip Enio Maricone, Marta Stiuart. Ne kartą dalyvavusi tarptautiniuose šalies džiazo festivaliuose, kartu su muzikantais Pauliumi Zdanavičiumi ir Vytautu Skudu parengė džiazo baladžių programą apie meilę.

Puikų akademinį išsilavinimą bei didelę sceninę patirtį turintis pianistas, Paulius Zdanavičius bendradarbiauja su ryškiausiais jaunosios kartos Lietuvos džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjais. Pianistas apibūdinamas kaip virtuozas, puikus improvizatorius, kompozitorius bei aranžuotojas.

Pastabūs džiazo klausytojai jau senokai atkreipė dėmesį į talentingą trimitininką Vytautą Skudą, aktyviai dalyvaujantį įvairiuose džiazo projektuose ir festivaliuose. Dar tebestudijuojantis jaunasis muzikantas jau yra koncertavęs su Vladimiru Čekasinu, Maksimu Perepelica, Giedre Kilčiauskiene, Baiba Skurstene, Eduardu Armonu ir kitais.

Vakaro metu skambės populiarios baladės apie meilę, liūdesį ir viltį. Jūsų laukia nuostabus, paslaptingas, bundančio pavasario vakaras.

Bilietus (25 Lt, su nuolaida studentams ir senjorams 20 Lt) galima įsigyti Kauno menininkų namų Mūzų svetainėje (I a., I-IV 10-13 val., 14-17 val., V 10-13 val., 14-16 val.), taip pat visose TIKETA kasose.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: