(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Informuojame, kad 2010 metų sausio 28 d. Kauno miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą T-9 dėl Kauno Romainių pradinės mokyklos reorganizavimo, prijungiant ją prie Kauno Veršvų vidurinės mokyklos. Steigėjas mokyklą pertvarko Civilinio kodekso nustatyta tvarka.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso (Žin., 2002, Nr. 64-2569) 120 ir 129 straipsniais, reorganizuojamų mokyklų darbuotojai užtikrinamos darbo vietos, o etatų sąrašas tvirtinamas atsižvelgiant ne į turimą darbuotojų skaičių, o į turimą klasių komplektų skaičių. Prijungus vieną mokyklą prie kitos klasių komplektų skaičius išauga. Vadinasi keičiasi ir etatų sąrašas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso (Žin., 2002, Nr. 64-2569) 138 straipsniu, pažymėtina, kad įstaigos prijungimas prie kitos įstaigos negali būti teisėta priežastis nutraukti darbo santykius. Darbuotojai gali būti atleidžiami iš darbo, jeigu yra Darbo kodekse numatytas pagrindas (technologinės, organizacinės, ekonominės ir pan. priežastys), bet ne dėl darbovietės reorganizavimo.

Romainių pradinės mokyklos prijungimo prie Veršvų vidurinės mokyklos atveju keičiasi tik darbo sutartis, tuo tarpu nei darbuotojų skaičius, nei etatų sąrašas nėra mažinami. Su visais Romainių pradinės mokyklos darbuotojais bus pakeičiamos darbo sutartys.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: