E. Janušaičio romanas
(c) Kauno apskrities viešosios bibliotekos archyvo nuotr.
E. Janušaičio romanas "Žaliakalnio brukas"

2011 m. birželio 16 dieną, ketvirtadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2, lauke arba 406 kab.) Skaitytojų klubas kviečia į susitikimą su rašytoju, poetu, bardu Edmundu Janušaičiu, kuris pristatys savo romaną „Žaliakalnio brukas“.

Ant žaliuojančios vejos prie bibliotekos vyksiančio renginio metu bus galima pasiklausyti Edmundo Janušaičio dainuojamosios poezijos, Neringos Janušaitienės skaitymų, padiskutuoti su pristatomos knygos autoriumi ir pasivaišinti žalia arbata.

Rašomojo ir dainuojamojo žodžio dermės ieškotojas E. Janušaitis šiais metais pelnė a. a. dailininko Vytauto Tamoliūno įsteigtą Vieno euro premiją už romaną „Žaliakalnio brukas“, metaforiškai kviečiantį skaitytojus pasivaikščioti senuoju Žaliakalnio grindiniu. Tai pasakojimas apie Kaune gyvenusius žmones ir čia vykusius įvykius, į kuriuos rašytojas žvelgia iš unikalios asmeninės patirties perspektyvos.

Kelionė „Žaliakalnio bruku“ – po neapibrėžto laiko gatves, alsuojančias nostalgija ir aktualijų drąsa, žmonių sielas bei visokius kitokius užkaborius. Čia esti visko: bidzena šuo žinomo politiko pavarde, suvokiąs, jog, kiek beėstum, gyvenimas vis tiek per mažas, kad prisiėstum.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: