(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Taryba pritarė siūlymui didinti UAB kino teatro „Romuva“ įstatinį kapitalą. Tai leis kino teatrui įvykdyti savo įsipareigojimus kreditoriams ir apsaugos bendrovės turtą.

Įstatinis kapitalas padidintas 93 000 litais, išleidžiant 18 600 paprastųjų vardinių 5 litų nominaliosios vertės akcijų, kurių emisijos kaina lygi nominaliai vertei.

Kauno miesto savivaldybei nuosavybės teise priklauso 79 784 paprastosios vardinės 5 litų nominalios vertės akcijos, kurios sudaro 81,77 proc. UAB kino teatro „Romuva“ įstatinio kapitalo.

Taip UAB kino teatrui „Romuva“ perduotas Kauno miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausantis finansinis turtas (pinigus) – 76 045 litai – iš Savivaldybės biudžeto, kaip įnašas naujai išleidžiamoms akcijoms apmokėti.

„UAB „Rosh“ skolinga 131 tūkst. litų – į tokią skolą ši bendrovė įstūmė „Romuvą“. Nors ir buvo šios UAB iniciatyva gautas leidimas pastato rekonstrukcijai, tačiau darbai nebaigti. Ši skola neleidžia mums pajudėti iš nulinio taško, negalime pradėti teisinių procesų, ką jau kalbėti apie pelną. Yra 15 investicinių pasiūlymų, iš kurių keli labai rimti, todėl perspektyva tikrai yra, ir „Romuva“ nemirs“, sakė UAB kino teatras „Romuva“ valdybos pirmininkas, architektas Audrys Karalius.

Akcinių bendrovių įstatymas nustato, kad pirmumo teise įsigyti bendrovės išleidžiamų akcijų gali bendrovės akcininkai. UAB kino teatro „Romuva“ įstatinį kapitalą siūloma padidinti 93 000 Lt iki 580 855 Lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: