(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Spalio 14 dienos vakarą visus, neabejingus vaikučių, sergančių tuberkulioze, problemoms, kvietėme praleisti dar vieną jaukų vakarą kartu su labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ komanda.

Kaune įsikūrusioje kavinėje „Vero cafe“ visus svečius pasitiko atlikėja, dainų autorė Ilana Krivoščenkaitė, vaikų psichologė, dailės terapijos specialistė, Menų terapijos centro vadovė Aušra Šūmakarienė bei nuotaikingai nusiteikę fondo savanoriai.

Renginio metu svečiams pristatėme projekto „Ligoninė ligoniukų akimis“ rezultatus: edukacinę, vaikišką knygelę bei dokumentinį filmą apie vaikučių, sergančių tuberkulioze, jausmus, išgyvenimus. „Nors pristatymo renginy visai neseniai rengėme Vilniuje, bet nusprendėme kuo plačiau visuomenei papasakoti apie šį projektą ir renginį surengti ir Kaune. Džiugu, kad radome bendraminčių, draugų, kurie padėjo visa tai įgyvendinti“, – renginiu džiaugėsi fondo vadovė Roberta Burinskaitė.

Taip pat svečiams pristatyta nuostabi paroda, kurią parengė fotografės: Juratė Marinionokienė, Nijolė Reškevičienė, Erika Narbutavičienė. „Tai buvo pirmasis kartas, kada teko bendrauti su tokia liga sergančiais vaikais. Jų akyse matėme ilgesį, norą jaustis sveikais ir tokiais pat kaip jų bendraamžiai“, – fotografijų parodą komentavo fotografės.

Vaikų psichologė, dailės terapijos specialistė, Menų terapijos centro vadovė A. Šūmakarienė taip pat pakomentavo vaikų piešinių bei fotografijų parodą, pasidalino patirtimi, dirbant ligoninėje bei supažindino svečius su dailės terapija. Taip pat kartu su ja svečiai sukūrė unikalų kūrinį – „Saulės smiltys“ logotipą – kuris bus padovanotas Kauno antrosios klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyriui.

Labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys“ įsteigtas 2007 m. balandžio mėn. 19 d. Vienas iš pagrindinių fondo tikslų – labdaros ir paramos bei kitokios pagalbos teikimas tuberkulioze sergantiems vaikams ir suaugusiems. Fondas taip pat teikia pagalbą pulmonologijos skyriams. Daugiau informacijos apie fondo veiklą tinklalapyje www.saulessmiltys.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: