(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Iš Kauno miesto savivaldybės darbuotojų sudaryta futbolo komanda šeštadienį dalyvavo Nacionalinėje futbolo akademijoje vykusiame turnyre. Dėl LFF Kalėdinės taurės taip pat varžėsi Lietuvos Respublikos Seimo, prokurorų, žurnalistų, medikų ir Futbolo federacijos ekipos.

Pirmieji savivaldybės komandos varžovai buvo medikai. Tiesa, medicinos darbuotojų tarp jų buvo vos vienas kitas, o pagrindą sudarė buvę Kauno „Inkaro”, Bangos”, Klaipėdos „Atlanto” žaidėjai. Nepaisant to, be tokių „legionierių” žaidusi savivaldybės komanda netikėtai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 2:0. Deja, po pertraukos per kelias neatidžiai sužaistas minutes varžovai sugebėjo persverti rezultatą ir laimėjo rungtynes 3:2.

Iškart po rungtynių su medikais savivaldybės komanda stojo į dvikovą su dar nežaidusia žurnalistų komanda, kurie įprastai rungtyniauja Vilniaus „Prelegentų” sudėtyje ir yra laimėję Vilniaus sekmadienio lygos pirmenybes. Beje, ši jaunatviška komanda savo žaidimu iškart patraukė dėmesį ir sulaukė žiūrovų palaikymo. Nenuostabu, kad didesnės žaidybinės praktikos neturintys ir gerokai vyresni savivaldybininkai neatlaikė varžovų spaudimo ir pralaimėjo.

Finale žurnalistai 2:5 pralaimėjo LFF komandai, tarp kurių meistriškumu išsiskyrė dabartinis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Raimundas Žutautas, buvę Vilniaus „Žalgirio” meistrų komandos žaidėjai Ričardas Zdančius, Vladimiras Buzmakovas, taip pat nesenstantis LFF generalinis sekretorius Julius Kvedaras.

Trečią vietą užėmė du Seimo narius savo gretose turėjusi Lietuvos Parlamento komanda.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: