© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Serbija šeštadienį pareiškė “pasipiktinimą” dėl Belgrado klubo “Crvena Zvezda” aistruolio Marko Ivkovičiaus nužudymo Stambule.

Serbijos ministras pirmininkas Aleksandras Vučičius pareiškė “pasipiktinimą dėl žvėriškos žmogžudystės”, sakoma vyriausybės pranešime, kuriame dar priduriama kad Serbija reikalauja, jog žudikas būtų kuo greičiau “surastas, areštuotas ir griežtai nubaustas”.

Turkijos ministras pirmininkas Ahmetas Davutoglu (Achmetas Davutohlu), paskambinęs A.Vučičui, išreiškė užuojautą dėl žūties, kuri įvyko per turkų ir serbų aistruolių muštynes Stambule penktadienį vakare.

A.Davutoglu apgailestavo dėl M.Ivkovičiaus nužudymo ir pažadėjo, kad Turkijos pareigūnai padarys viską, kad kaltininkas būtų rastas ir nubaustas.

Jaunuoliui durta į krūtinę per “Crvena Zvezda” ir “Galatasaray” aistruolių muštynes prie sporto rūmų, kur vyko rungtynės, sakė naujienų agentūrai “Tanjug” Serbijos konsulas Stambule Zoranas Markovičius.

Turkų medikai penkias valandas kovojo už 25-erių metų M.Ivkovičiaus gyvybę, bet dėl didelio kraujavimo šis mirė, nurodė Z.Markovičius.

Pasak “Tanjug”, “Galatasaray” sirgaliai puolė maždaug 400 “Crvena Zvezda” palaikyti atvykusių serbų, kurie negalėjo patekti į areną, nes jiems nebuvo leista įsigyti bilietus.

M.Ivkovičius buvo nudurtas per susirėmimą, kai krepšinio aistruoliai mėtė akmenis vieni į kitus.

Serbijos ministras pirmininkas taip pat perspėjo “Galatasaray” trenerį Erginą Atamaną, kad jis nepageidaujamas Serbijoje, nes “apkaltino nužudytą jaunuolį ir kitus “Crvena Zvezda” sirgalius terorizmu”, sakoma vyriausybės pranešime.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: