(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

VšĮ “Verslo iniciatyva” ir “Hobbyshop”, lapkričio 9 d., antradienį, 19.00 val., picerijoje “Punto Pizza” (Kestučio g. 6), siūlo jums smagiai praleisti vakarą su stalo žaidimais.

Bus žaidžiami šie žaidimai: Age of Empires3, Warcraft, DiXit, Alhambra, El Paso, Smallworld, Ticket to Ride, Mamma mia, Wizard, UNO ir kiti, tiek paprasti tiek sunkesni žaidimai. Rekomenduojama atsinešti ir kokį nors savo žaidimą – bus tik įdomiau ir smagiau. Jeigu niekada gyvenime nežaidėte kažko panašaus, neatsisakykite minties prisijungti prie žaidimo dalyvių, nes visas taisykles jums paaiškins tie, kurie jau moka žaisti.

Vykstant žaidimų vakarui, galios tam tikros nuolaidos maistui. Taip pat “Punto Pizza” įteiks 3-5 prizus rimčiausių ir sunkiausių žaidimų nugalėtojams, todėl pasistengti tikrai bus verta.

Apie savo dalyvavimą praneškite sms tel. 867813788 arba registruokitės e-mail: karolis@vini.lt. Organizatoriai siūlo nedelsti ir rezervuoti vietas jau dabar, nes vėliau galite neberasti laisvų vietų. Organizatoriai pažada, jog žaisti bus galima beveik iki vidurnakčio.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: