(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybai bus siūloma išplėsti administracijos direktoriaus pavaduotojų funkcijas ir suteikti jiems daugiau įgaliojimų. Tokį sprendimo projektą inicijavo administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

„Iki šiol teisę pasirašyti įsakymus Kauno miesto savivaldybėje turėjo tik administracijos direktorius. Šiuo sprendimu norime pakeisti direktoriaus pavaduotojų pareigybių aprašymą jiems suteikiat papildomų funkcijų. Pavaduotojai turės kompetenciją ne tik vizuoti tarybos sprendimų, mero potvarkių projektų parengimą, bet ir leisti įsakymus“, – teigė E. Gudišauskienė.

Taip sumažės Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus darbų krūvis ir tai padės direktoriui tinkamai organizuoti Savivaldybės administracijos darbą, užtikrinti efektyvų Savivaldybės administracijos funkcijų vykdymą.

„Visiškai pritariu šiai iniciatyvai, ji yra svarbi ir reikalinga. Iki šiol visa atsakomybė už visus sprendimus tekdavo tik direktoriui. Dabar pavaduotojams siūloma suteikti didesnes teises ir atsakomybę. Tikiuosi, kad Taryba pritars šiam siūlymui“, – sakė Savivaldybės kontrolierius Gediminas Raudonis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: