Spalis – Pagyvenusių žmonių mėnuo, o spalio pirmoji – Pagyvenusių žmonių diena. Jau anksčiau skelbėme, jog Kauno miesto taryba priėmė sprendimą, kad spalio 1 dieną visi pensinio amžiaus žmonės vietinio susisiekimo transportu (autobusais ir troleibusais) galės važiuoti nemokamai.
Kauno miesto savivaldybė maloniai kviečia pasinaudoti galimybe nemokamai nuvažiuoti pas gimines, draugus ir į visus renginius, skirtus pagyvenusių žmonių dienai.





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









