(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Tris pavasario mėnesius trukęs STARtuok! reklamų konkursas pasibaigė. Gegužės 20 d. vyko Reklamos kūrėjų vakaras, kurio metu buvo apdovanoti geriausieji ir talentingiausieji šių metų spaudos ir vaizdo reklamų kūrėjai.

Šiltą penktadienio vakarą į jaukų Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kiemelį sugūžėję reklamų kūrėjai ir jos mėgėjai turėjo galimybę išvysti visas šių metų STARtuok! kūrėjų pristatytas reklamas. Iš viso buvo peržiūrėta per 20 konkursinių darbų, o rėmėjų įsteigtus prizus gavo geriausios trijų kategorijų reklamos – originalios reklamos, aktyvaus laisvalaikio reklamos bei socialinės reklamos „Pasilik studijuoti Lietuvoje“. Projekto organizatoriai taip pat apdovanojo geriausių STARtuok! spaudos ir vaizdo reklamų kūrėjus. „Smagu stebėti talentingų žmonių kūrybą, ir ją įvertinti. Labai tikiuosi, kad šis jau trečius metus trunkantis konkursas paskatins kurti ir įgyvendinti savo idėjas“, – po konkurso įspūdžiais dalinosi STARtuok! vadovė Giedrė Rutkauskaitė.

Reklamų vakarą pagardino gyvas jaunimo grupės „No Disc“ koncertas bei saldus STARtuok! tortas.

„Mūsų komisija, kurią sudarė seminarų lektoriai ir kiti reklamų profesionalai, išrinko pačia geriausias reklamas, kurių kūrėjai gali pelnytai didžiuotis geriausio reklamų konkurso STARtuok! kūrėjo vardu“, – tvirtino G. Rutkauskaitė. Norą kurti išreiškę ir komisijos įvertinti kūrėjai atskleidė skirtingas motyvaciją kurti. „Mano apsisprendimą kurti reklamą ir pačią reklamos idėją paskatino nepasisekimas bandant išvykti studijuoti į užsienį su mainų programa. Dabar atrodo juokinga, tačiau mano reklama gimė kaip atsakas į liūdesį, apėmė noras ir kitus paskatinti likti Lietuvoje, tuo parodant, kad čia yra geriausia vieta kurti savo ateitį“, – sakė geriausios spaudos reklamos bei geriausios kategorijos reklamos „Pasilik studijuoti Lietuvoje“ autorė Rūta Zentelytė. Už geriausią originalią bei geriausią vaizdo reklamą apdovanota ir jau ne pirmus metus konkurse dalyvaujanti Jolanta Vainikonytė taip pat džiaugėsi STARtuok! suteikta galimybe parodyti save ir savo kūrybą. Mergina patvirtino nepraleisianti šios progos ir kitais metais.

STARtuok! reklamų konkursas šiais metais surengė keturis reklamai skirtus interaktyvius seminarus, kuriuos vedė žymiausi Lietuvoje reklamos specialistai, o jų pasiklausyti iš viso atėjo daugiau nei 600 studentų bei moksleivių. Taip pat buvo surenktos dvejos reklamų kūrimo dirbtuvės, kurių metu visi norintys turėjo išskirtinę galimybę patys sudalyvauti vaizdo bei spaudos reklamų kūrimo procese.

Agnė Sabaliauskaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: