(c) Pauliaus Gasiūno archyvo nuotr.

2011 m. kovo 2 dieną, trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2, salė) Skaitytojų klubas kviečia į susitikimą su rašytoja, menotyrininke ir žurnaliste, knygų „Silva rerum“ ir „Silva rerum II“ autore Kristina Sabaliauskaite.

2008 m. rašytoja debiutavo istoriniu romanu „Silva rerum“ (leidykla „Baltos lankos“) –  penkių leidimų sulaukusiu bestseleriu ir pripažintu “literatūros įvykiu” Lietuvoje. „Silva rerum“ kritikų oficialiai pripažinta viena iš dešimties įsimintiniausių dešimtmečio knygų, 2008 m. rašytojai įteikta Jurgos Ivanauskaitės premija, o  2009 m. romanas išrinktas metų knyga.

Naujausias autorės kūrinys „Silva rerum II“ yra pirmosios knygos tęsinys. „Knygoje pasakojama apie 1707–1710 metus. Karas, maras, badas, besaikė prabanga ir mirtinas alkis, švedų ir rusų kareiviai, žydai gydytojai, olandai kortuotojai, turkės sugulovės, prancūzės damos, užsispyrę žemaičiai ir ironiški vilniečiai, bevardis vienuolis, palaidojęs daugiau nei dvidešimt tūkstančių maro aukų, ir, žinoma, dar viena bajoriškos Norvaišų giminės karta. Tai – tarsi tikras „atminties detektyvas“, iš kurio bus galima sužinoti, kaip susiklostė ankstesnės kartos narių likimai, nors kai kurie jų yra tokie, kad panorus juos įrašyti į silva rerum – iš kartos į kartą perduodamą bajorų „šeimos knygą“ – ima drebėti ranka…“.

Įėjimas nemokamas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: