(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 10 d. 12 val. viešbutyje „Kaunas” įvyko seminaras tema: “Tapk turtingu iš lėto. Pinigų psichologija”. Seminarą vedėjas – Tomas Girdzijauskas – lektorius eruditas, gebantis itin senas, gilias ir sudėtingas žinias perkelti į modernų gyvenimą, perpasakoti amžinas tiesas mums suprantamu būdu. Jis vadovaujasi autodidaksijos (arba mokymosi visą gyvenimą „lifelong learning”) principais. T.Girdzijauskas yra studijavęs itin daug mokslo sričių ir užsienio kalbų. Lietuvių, anglų ir rusų kalbomis skaito unikalias plataus spektro paskaitas (greitojo mokymosi, vadovavimo psichologijos, karjeros, vertybių, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt. temomis).

Šiuo metu žmonija turi apie 290 trilijonų dolerių. Svarbu suvokti pinigų esmę bei išmokti su jais elgtis. Seminaro tikslas – suprantamai išdėstyti svarbiausias tiesas apie pinigus bei nurodyti dažniausiai daromas klaidas. Nors kiekvienas žmogus giliai viduje žino jas, tačiau reikia daug valios kovojant prieš žmogiškąją prigimtį. Tomas Girdzijauskas pabandė susieti kiekvieną žmogaus žingsnį su norų siekimu. Seminaro metu buvo pateikiama daugybė pavyzdžių iš gyvenimo. Taip ir mažiau finansinių žinių turintys dalyviai galėjo viską labai paprastai suprasti.

Seminaras buvo sudarytas iš keturių dalių. Pirmoje dalyje dalyviai išgirdo įdomiausias milijardierių mintis ir jų paaiškinimą. Antroje dalyje lektorius kalbėjo apie pinigų valdymą, programas, kurios supaprastina vykdomas operacijas bei prioritetų sustatymą. Kitoje dalyje buvo apžvelgta pinigų psichologija, jų įtaka žmogui. Tomas Girdzijauskas pabrėžė skirtumus tarp vyrų ir moterų. Šiuo klausimu patarė vyrams finansų apskaitą palikti moterims, nes vyru darbas – uždirbti pinigus, o moterų – juos išleisti. Ketvirtoji dalis buvo skirta senovės tiesoms, kurios yra išlikusios iki šių dienų ir diktuoja gyvenimo ritmą.

Pasak lektoriaus T. Girdzijausko, žmogaus gyvenimas yra lyg vientisa masė. Todėl kartais atrodantys nereikšmingi žingsniai daro įtaką mūsų laimei ir sėkmei. Daug kas priklauso nuo elementarių dalykų kaip miegas ir sveika mityba. Gerai išsimiegojęs ir gerai pavalgęs žmogus turės energijos ir bus žvalus visą dieną. Ta energiją jis galės panaudoti darbe, karjeros siekime bei kelionėje link tikslo. Todėl svarbų grįžti į pagrindus ir kiekvieną veiksmą vykdyti lyg jis būtų pats svarbiausias.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Šio straipsnio parengimą parėmė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: