Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai prašo 15 procentų sumažinti kanceliarinėms išlaidoms skirtas išmokas.
Šiuo metu prašymą pasirašė jau 17 politikų, kurie priklauso Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui ir partijai „Jaunoji Lietuva”.
Prašymas bus perduotas Apskaitos skyriui, kuris išmokas sumažins 15 procentų.
Šią iniciatyvą iškėlė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija, taip siekdama taupyti savivaldybės išlaidas.





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









