Organizatorių archyvo nuotr.

Artėja naujas žiemos sezonas, tad visiems vairuotojams aktuali informacija apie naujų žieminių padangų pirkimą. Kaip sutaupyti ir nenusipirkti prastos kokybės padangų? O gal geriau rinktis universalias padangas ir važinėti visus metus? Daug klausimų į kuriuos turime atsakyti, norėdami jaustis saugiai bet kokios būklės kelyje. Juk ne visi keliai būna nuvalyti, o apie situaciją daugiabučių namų kiemuose galima tik patylėti. Labai dažnai reikia turėti visureigį, kad galėtumėte išvažiuoti į miestą.

Svarbi ne kaina, o kokybė

Pirmiausia turime suprasti, kad renkantis žiemines padangas nereikia orientuotis į kainą. Kokybė turi būti prioritetas. Žiemos sąlygomis vairuoti automobilį nėra tas pats, kaip vairuoti vasarą. Reikia turėti pilną ratų kontrolę, todėl ekspertai rekomenduoja ieškoti kainos ir kokybės santykio. Žieminės padangos Lietuvoje parduodamos daug metų, todėl yra daug pardavėjų, kurie siūlo labai daug prekių ženklų. Galima rasti ir visiems gerai žinomų kompanijų: “Dunlop”, “Goodyear” ar “Bridgestone” produkciją ir daug pigesnių prekių ženklų. Renkantis bet kokį produktą visi žino, kad žinomas brend’as reiškia kokybę, tačiau šiandien rinkoje yra labai didelis pasirinkimas, todėl galima rasti nebrangių, tačiau kokybiškų žieminių padangų. Paprastai kalbant didžiosios padangų gamybos kompanijos turi dukterines įmones, kurios gamina produkcija mažesnes pajamas turintiems vairuotojams ir naudoja kitokius prekių ženklus.

thumbnail_žieminės padangos (1)

Organizatorių archyvo nuotr.

Pirkite internetu ir sutaupysite

Radote geras žiemines padangas, tačiau jos brangiai kainuoja tradicinėje parduotuvėje, tuomet tiesiog pirkite internetu. El.parduotuvės gali pasiūlyti geresnes kainas, nes jos turi mažesnes išlaidas. Protingas sprendimas tiesiog apsilankyti padangų prekybos vietose. Išsirinkti tinkamas padangas ir užsirašyti tikslų padangų modelį. Sekantis darbas tiesiog “paGooglinti”. Labai greitai rasite el.parduotuves ir matysite kur tokios padangos parduodamos geriausia kaina. Juk padangos nėra tas produktas, kurį būtinai norime “pačiupinėti”. Žinote modelį, išmatavimus ir galite elementariai nusipirkti geras padangas už mažesnę kainą.

thumbnail_žieminės padangos (2)

Organizatorių archyvo nuotr.

Konsultuokitės su specialistais

Jeigu esate patyręs vairuotojas ir daug žinote apie padangas vis tiek rekomenduojame konsultuotis. Juk tai nieko nekainuoja. Kartais klientai tiesiog nedrįsta ar nenori gauti nemokamus patarimus. Aišku, reikia konsultuotis su tokiais padangų pardavėjais, kurie iš tiesų išmano parduodamą produkciją, turi daug patirties. Geras pardavimų vadybininkas operatyviai pasiūlys kelis žieminių padangų variantus pagal jūsų norimą biudžetą. Kartais naudinga tiesiog neparodyti, kad daug išmanote apie padangas ir pasitikrinti turimas žinias. Pats paprasčiausias būdas išsiųsti el.laiškus pardavėjams ir gauti daug įvairių komercinių pasiūlymų. Naudokitės, tai kas yra suteikiama nemokamai ir nusipirksite geras žiemines padangas.

Plačiau apie padangas: https://www.pirkitpadangas.lt

Užsakymo Nr. KMC190082

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: