Pexels.com archyvo nuotr.

Ieškote patogios transporto priemonės kelionėms? Vienas geriausių pasirinkimų – tai autobusas ar mikroautobusas, kuriuos galima užsisakyti transporto priemonių nuoma užsiimančiose įmonėse. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kokie yra autobusų ir mikroautobusų privalumai bei skirtumai, kodėl verta juos rinktis ir atraskite patikimus tiekėjus.

Autobusas ar mikroautobusas?

Jeigu planuojate kelionę, metas pasidairyti tinkamos transporto priemonės. Į mikroautobusą ar autobusą telpa kur kas daugiau žmonių nei į automobilį, todėl galima suorganizuoti žymiai ilgesnes ir patogesnes keliones. Kurią transporto priemonę rinktis priklauso nuo Jūsų poreikių ir nuo to, kiek keleivių reikės vietos.

Jeigu keliaujate didesnėje kompanijoje, pravers autobusas, tačiau reiktų nepamiršti, kad autobusams taikomi didesni greičio ribojimai, todėl vėliau pasieksite kelionės tikslą, be to, kuro sąnaudos bus didesnės. Keliaujant mažesnėmis, iki maždaug 20 keleivių grupėmis, mikroautobusai bus nepamainomas sprendimas.

Autobuso privalumai:

  • didesnė talpa ir erdvumas;
  • dar didesnis saugumas;
  • maksimalus komfortas su papildomais patogumais.

Mikroautobuso privalumai:

  • mažesnės kuro sąnaudos nei autobuso;
  • didesnis greitis ir lengvesnis valdymas;
  • galimybė suorganizuoti išvykas mažesnėms žmonių grupėms.

Kelionės patogumai

Tiek mikroautobusų, tiek autobusų moderniuose salonuose atrasite visus reikiamus patogumus, kad Jūsų kelionei nieko nepritrūktų. Interneto ryšys, garso ir vaizdo aparatūra, kavos ar arbatos puodelis bei gražūs vaizdai pro erdvius langus padės mėgautis kelione, patogios sėdynės ir oro kondicionieriai sukurs optimalias, kelionei tinkamas sąlygas.

Daugiau informacijos apie autobusų ir mikroautobusų nuomą, galimus pasirinkimus bei nuomos sąlygas atrasite: http://www.autotransa.lt/

Užsakymo Nr. KMC190111

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: