Organizatorių archyvo nuotr.

Kuo ilgiau automobilis naudojamas, tuo artėja laikas keisti automobilio dalis. Bet kuriame modelyje neišvengiamas net ir kokybiškų detalių nusidėvėjimas. Tačiau tai jau nebe problema, šiandien kiekvienas vairuotojas turi galimybę išsirinkti ir įsigyti reikiamas automobilių detales labai greitai. Jei anksčiau tekdavo ieškoti tam tikro modelio dalių pardavimo vietų, tai dabar dauguma automobilių savininkų pirmenybę teikia internetui, kur galima rasti ir užsisakyti atsarginių dalių beveik bet kuriam automobiliui su pristatymu į namus. Automobilių dalių internetinės parduotuvės yra gera alternatyva automobilių detalių analizavimui: čia galite greitai užsisakyti net rečiausią dalį už gana priimtiną kainą. Tačiau ne visi automobilių entuziastai pasitiki virtualiais katalogais, o atsargines dalis renkasi stacionariose parduotuvėse.

Kokios atsarginės dalys greičiausiai nusidėvi automobilyje?

Maža kaina ne visada yra detalės privalumas. Pavyzdžiui, perkant atsargines variklio dalis, ar vairo detales, nuo kurios priklauso net jūsų vairavimo saugumas, tokias kaip vairo traukės antgalis, važiuoklės priežiūrai ar remontui naudojamos detalės, taupyti vargu ar verta. Juk atsakingų detalių resursas yra daug svarbesnis už ekonominę naudą. Bet perkant antrinius elementus, atsargines dalis, kurios neturi įtakos automobilio vairavimo charakteristikoms, pavyzdžiui, veidrodėlius, žibintus, durų rankenas, galima rinktis ir neoriginalią detalę.

Kaip teisingai pirkti atsargines dalis internetu?

Neabejotinas virtualių atsarginių dalių parduotuvių pranašumas – laiko taupymas. Elektroninėse platformose visos atsarginės dalys suskirstytos į katalogus, kurių pagalba nesunku rasti reikiamą detalę. Pateikus ir patvirtinus užsakymą belieka laukti kurjerio su prekėmis.

Dar vienas reikšmingas pliusas – internetinė parduotuvė siūlo prekes su minimaliu antkainiu: juk pardavėjui nereikia mokėti už prekybinių patalpų nuomą ir priežiūrą. Be to, mažmeninėje prekyboje dirbančiam vadovų kolektyvui atlyginimo mokėti nereikia: pildyti ir redaguoti katalogus internete, vykdyti užsakymus gali daugiausiai du ar trys žmonės. Todėl pasirodo, kad kai kurios automobilių dalys užsakant internetu kainuoja pusantro karto pigiau.

Renkantis virtualią atsarginių dalių parduotuvę, pardavimų ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į pačio internetinio puslapio dizainą, pateikiamų atsarginių dalių katalogų apimtis, pristatymo terminų ir sąlygų aprašymą, taip pat pardavėjo garantinius įsipareigojimus.

Užsakymo Nr. KMC220064

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: