Organizatorių archyvo nuotr.

Automobilių atrakinimas visais laikais ypač aktualus klausimas daugumai vairuotojų. Pašėlęs gyvenimo tempas neretai tampa situacijų kaltininku, kuomet prireikia skubios pagalbos, siekiant atrakinti automobilį. Kai tokia nemaloni situacija tampa neišvengiama, geriausia pasitelkti  spynų specialistą, gebantį skubiai ir profesionaliai padėti. Šios srities profesionalams automobilių atrakinimas – kasdienis darbas. Niekada nerekomenduojama bandyti savarankiškai atidaryti transporto priemonės, kadangi tuomet gali kilti kur kas daugiau bėdų, nei būtume galėję tikėtis.

Avarinis atrakinimas tampa būtinybe

Avarinis automobilių atidarymas Šiauliuose, Kaune ar kokiame kitame mieste, reikalaus profesionalumo, kantrybės, gebėjimų dirbti su šiuolaikiškais įrankiais bei inovatyvių technologijų išmanymo. Visų geriausia nė nerizikuoti patiems mėginant užsiimti automobilio atrakinimu. Ypatingai todėl, jog dažnoje modernaus automobilio komplektacijoje – gausybė elektronikos, netgi spynos užraktas taipogi yra elektroninis.

Tuomet, kai rakinamos transporto priemonių durys, kuriose užrakinimo mechanizmas elektroninis, nepaprastai reikšminga, jog automobilių avarinis atrakinimas būtų atliekamas taip, kaip reikia. Netinkamai atliktas automobilio atidarymas gali ganėtinai nesunkiai apgadinti elektroniką, kai paprasčiausiai nebeapsimokės remontuoti automobilio. Tarkim, neteisingai atrakinus automobilį, kuriame įjungtos galinių durelių apsaugos nuo vaikų, tokios durelės neretai užsikerta negrįžtamai. Tai reiškia, kad jas atidaryti būtų įmanoma tik išpjaunant.

SOS atrakinimas

Kai tam tikrose situacijose prireiks minimos paslaugos kaip SOS atrakinimas Vilniuje, Kaune ir bet kurioje kitoje vietovėje, vertėtų atsiminti, jog visuomet reikėtų prašyti kvito už suteiktas paslaugas. Jis bus lyg garantija, jeigu po kurio laiko pastebėsime transporto priemonės gedimą, dėl netinkamai atlikto automobilio atrakinimo. Nepaprašius jokio paslaugų suteikimą įrodančio kvito, paprasčiausiai taps sudėtinga įrodyti, koks žmogus suteikė automobilio atrakinimo paslaugą, tad daugelis problemų paprasčiausiai prislėgs savininko pečius. Tai reiškia, kad taupydami tik rizikuojame patirti rimtų nuostolių.

Avarinis automobilio atrakinimas laikomas ganėtinai sudėtingu procesu. Jo metu būtina ne tik per trumpą laiko tarpą pasirūpinti spynos atrakinimu, šitaip apsaugojant automobilio dureles bei dažus. Visiškai neginčytina, jog šį reikšmingą darbą puikiai geba atlikti ypatinga kantrybe, tikslumu ir atidumu pasižymintis žmogus. Kai susiduriama su transportų priemonių durelių uždarymo bėda, avarinis atrakinimas būtent ko ir prireiks tokioje situacijoje.

Avarinis automobilio atrakinimas

Vairuotojai neretai geba pamiršti raktus įprastose ir pačiose netikėčiausiose vietose – ant automobilių kėdžių, uždegimo spynelėse ir netgi bagažinėse. Spynų ekspertai visada pasirengę spręsti net ir pačias sudėtingiausias problemas. Profesionalus avarinis automobilio atrakinimas garantuos, kad bus sulauktas:

  • Skubus avarinių problemų sprendimas;
  • Kokybiškos paslaugos;
  • Darbą atliks profesionalūs bei mandagūs specialistai.

Kai kuriems vairuotojams tebeatrodo, jog saugus automobilio atrakinimas neturint rakto bus neįmanoma misija, ypatingai tuomet, kuomet naudojamasi imobilaizeriu. Visgi spynų specialistai turės užtektinai žinių apie automobilių atrakinimą, spynų taisymą ar jų keitimą. Negana to, jie bet kokį darbą atliks atsižvelgdami į prekių ženklus bei automobilio ypatybes. Tai, taipogi yra didžiulis privalumas, kadangi aiškiai žinome, jog automobilis yra patikimose rankose.

Avarinis durų atidarymas

Jokiose situacijose nebandykime savarankiškai atidarinėti automobilio užrakto. Netinkamai atlikti veiksmai gali apgadinti konstrukcijas, net visiems laikams pažeisti užrakto mechanizmus. Automobilių durų atidarymas visuomet bus efektyviausias bei saugiausias, pasitelkus reikiamus specialistus. Ištikus nelaimei, kreipkimės į patikimiausius tokios srities specialistus.

Vertėtų prisiminti ir tą faktą, kad visuomet reikėtų ieškoti būtent kvalifikuotų specialistų, neabejotinai galinčių padėti bei puikiai išmanančių automobilių atrakinimo specifiką. Priešingu atveju, bet kurias tokias bėdas gali sukelti ne tik savarankiškas darbas, bet ir neišmanėliai meistrai.

Užskymo Nr. KMC190089

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: