Paexels.com archyvo nuotr.

Nesvarbu ką vairuojate ir koks jūsų automobilio kilometražas – anksčiau ar vėliau jam reikia apsilankyti servise. Remontas, apžiūra, profilaktika ar diagnostika – visos šios paslaugos labai praverčia, kuomet iškyla problema arba norite užkirsti kelią tam, kad jos neiškiltų ateityje. Laikinojoje sostinėje yra ne vienas, o daugiau nei kelios dešimtys įvairių autoservisų ir autodirbtuvių, kur atliekami apžiūros bei remonto darbai. Tačiau kaip išsirinkti geriausią vietą, kur jūsų automobiliu bus pasirūpinta labiausiai? Skaitykite ir sužinokite!

Atsiliepimai ir profesionalus požiūris

Turbūt vienas svarbiausių dalykų renkantis bet kokią paslaugą – pasitikėjimas, profesionalumas ir klientų atsiliepimai. Autoremonto srityje profesionalumas bei kokybiškas paslaugų teikimas yra dar labiau svarbūs, nes darbo esmė susijusi su jūsų ir kitų žmonių saugumu kelyje. Taigi, paiešką pradėkite nuo to, kad ieškosite atsiliepimų apie remonto įstaigą arba gaukite rekomendacijų iš pažįstamų, kolegų, draugų ar artimųjų. Tokios rekomendacijos ir tokia informacija paprastai yra mažiausiai šališka.

Antroji šio patarimo dalis turėtų paskatinti kiekvieną ieškantį, kelti tam tikrus reikalavimus bendravimui. Turi jaustis atsakingumas ir dėmesys jūsų problemai. Jeigu servise dirbantys meistrai nesistengia atsakyti į klausimus arba neduoda konkrečios informacijos dėl laiko, kada galėtų pradėti remontą – geriau rinktis kitą įstaigą. Tik profesionaliai patariantis ir konsultuojantis autoservisas Kaune nusipelno jūsų dėmesio.

Serviso vieta

Didesnė dalis automobilių servisų Kaune yra susikoncentravę keliuose mikrorajonuose bei užmiestyje. Paprastai servisui geriausia rinktis tokią vietą, kuri jums yra patogesnė arba artimesnė, dėl savaime suprantamų priežasčių. Vienintelė priežastis, kodėl verta vykti į visai kitą miesto dalį ar apskritai išvažiuoti iš Kauno dėl remonto – labai unikalių arba labai specializuotų automobilių aptarnavimas.

Garantija dėl darbų

Kartu su profesionalumu ir lokacija susijęs ir šis punktas. Jeigu atvykstate į autorizuotą ir licencijuotą servisą, tikrai gausite išsamią ataskaitą apie savo automobilį, garantiją dėl atliktų darbų, susidėvėjusios detalės bus keičiamos naujais, sertifikuotais gaminiais ir taip toliau. Taip, Kaune yra ne vienas „garažiukas“, kur galite, turbūt kiek pigiau, susiremontuoti automobilį. Minusas tas, kad apie garantijas galite pamiršti. O taip pat, ne visada aišku ar viskas atlikta su originaliomis detalėmis bei tai ar kažkas prisiimtų atsakomybę už blogai atliktą remontą ar apžiūrą.

Entuziastų bei savo automobilius mylinčių žmonių nuomonė

Tie, kurie daug domisi – tie daug ir žino. Jeigu esate kažkokios automobilių bendruomenės narys arba pažįstate ką nors, kas yra, tokių žmonių nuomonės tikrai bus vertingos. Aišku omenyje turime tuos asmenis, kurie vairuoja tos pačios markės ir/ar to paties modelio transporto priemones, kaip ir jūs.

Entuziastai turi patirties ir jau neišvengiamai susidūrė su vienais ar kitais darbais – remonto arba aptarnavimo. Jie daugiau žino kainas, žmones, kurie dirba ir vardus servisų, kuriais galima pasitikėti. Vienu ar kitu atveju galima sužinoti tikrą „perliuką“ – servisą, kur darbus atlieka geriausi meistrai. Tačiau dažniausiai tokių asmenų rekomendacijos jus vis tiek nukreips į geriausią reputaciją turinčius ir gerai žinomus automobilių servisus Kaune.

Parduotuvė ir servisas viename

Dar vienas privalumas, kai servisas nėra tik servisas. Štai pavyzdžiui, išsirinkote naujas žiemines padangas, jas įsigijote ir dabar turite vykti į kitą miesto pusę, kad kažkas jas sumontuotų, ratus subalansuotų ir t.t. Tai – nepatogu ir nepraktiška. Kur kas paprasčiau ieškoti, kur yra ir servisas, ir parduodamos padangos Kaune. Platus specializuotų prekių asortimentas gali leisti jums patiems išsirinkti, kokius ratus, tepalus ar komponentus norite naudoti savo automobiliui. Negana to, galite gauti ir rekomendacijų apie detalių patikimumą, ypatumus, kainos ir kokybės santykį. 

Užsakymo Nr. KMC210092

Reklama: Padangos internetu

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: