Organizatorių archyvo nuotr.

Daugelis žmonių važinėja dviračiais ištisus metus, bet jei ruošiatės padėti savo dviratį žiemai, pirmiausia atlikite šiuos veiksmus, kad užtikrintumėte, jog jis išliks geros būklės ne sezono metu ir išliks apsaugotas.

Be abejo, renkantis, kur laikyti dviratį, svarbiausia yra tai, kur galite saugoti savo gyvenamojoje vietoje. Idealiu atveju dviratį galite laikyti patalpoje. Tačiau, jei gyvenate bute ar bendrabutyje, jums gali nelikti kito pasirinkimo, kaip tik dviratį laikyti lauke.

Jei dviratį laikysite lauke, įsitikinkite, kad jis užrakintas saugiausiu būdu. Naudokite uždangalą, kad apsaugotumėte jį nuo oro skirtingų sąlygų.

Jei turite galimybę dviratį laikyti garaže, rūsyje ar net viduje, tai yra saugiausias pasirinkimas tiek siekiant išvengti vagystės, tiek išsaugoti dviračio būklę. Yra daug variantų, kaip dviratį laikyti bet kurioje iš šių vietų. Jei dviratį laikote garaže, vis tiek verta jį užrakinti. Deja, atviri garažo vartai dažnai suteikia lengvą galimybę potencialiam vagiui, praeinančiam pro jūsų namus.

Daugelis dviračių laikymo įtaisų laiko jūsų dviratį pakabindami ant vieno arba abiejų ratų. Ar tinka kabinti dviratį prie rato? Taip, iš tikrųjų tai vienas geriausių būdų laikyti dviratį. Dviračio svoris nepakenks ratams.

Venkite, kad padangos ilgą laiką stovėtų ant plikų betoninių grindų (pvz., rūsyje ar garaže). Taip yra todėl, kad betonas ištraukia drėgmę iš padangų gumos, sukeldamas sausą puvimą ir priešlaikinį padangų senėjimą.

Sienų ir lubų laikymo kabliukai

Sandėliavimo J formos kabliukai paprasčiausias dviračių laikymo įrenginio tipas yra vinilu dengtas J formos kabliukas. Jų galima rasti dviračių parduotuvėse, taip pat daugelyje techninės įrangos parduotuvių. Juos galima prisukti prie sienos ar lubų ir leisti dviračiui kaboti už vieno rato. Tai nebrangu ir paprasta naudoti.

Sieninis laikymo kablys su padėklu panašus įtaisas yra sieninis kabliukas, kuriame taip pat yra nedidelis padėklas, į kurį galima atsiremti ratui. Padėklas neleidžia jūsų padangai braižyti sienos. Kai kuriuose modeliuose yra antrasis dėklas antram ratui arba ilgas ištisinis dėklas abiem ratams.

Dar vienas puikus spendimas yra dviračių stovai. Kuriuos galite montuoti tiek viduje tiek ir lauke. Lauke tai ypač puikus spendimas, nes stovas prisitvirtina prie grindinio ir tuomet galite saugiai prie jo prirakinti dviratį.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: