Organizatorių archyvo nuotr.

Ieškote didesnio našumo stabdžių diskų savo automobiliui, bet nežinote, kaip pasirinkti tarp gręžtinių ir įpjovų diskų? Tačiau pasirinkti tarp dviejų tipų nėra taip sunku. Jums tiesiog reikia žinoti kiekvieno tipo stabdžių disko privalumus ir kontraindikacijas. Nebijokite, specialistai padės išspręsti dilemą: kokius stabdžių diskus rinktis? Šio straipsnio pabaigoje sužinosite, kokio tipo diskas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Iš karto informuosime, kad, palyginti su standartiniu disku, abu užtikrina geresnį sukibimą, geresnį dujų sklaidą ir efektyvesnį veikimą šlapioje dangoje. Tačiau atkreipkite dėmesį į kokybę. Ne visi išgręžti diskai yra vienodi, taip pat ne visi diskai vienodi savo forma ir specifikacija. Prieš pradėdami rinktis tarp gręžtinių ir griovelių diskų, yra teisinga aptarti stabdžių diskų, kuriuos ketinate įsigyti, kokybę. Bet koks palyginimas yra prasmingas tik tada, kai visos kitos sąlygos yra vienodos. Prieš sprendžiant dilemą, ar pirkti gręžtinius ar kitos rūšies diskus, verta tik įsitikinti, kad pasirinkote prekės ženklą, galintį užtikrinti kokybę, saugumą ir patikimumą.

Geriausi stabdžių diskai – gręžtiniai diskai

Privalumai: Jei gyvenate vietovėje, kurioje daug lietaus, gręžtiniai diskai yra labai geras pasirinkimas. Jie gerai veikia lietingu klimatu, nes gerai sugeria šlapią kelio dangą, gerai laikosi per visą diskų tarnavimo laiką ir suteikia daugiau trinties bei sukibimo nei jų analogai. Su šiais stabdžių diskais sukibimas tikrai yra geresnis, nes išgręžtos skylės suteikia vandeniui galimybę išbėgti, taip išdžiovindamos stabdžių sistemos komponentus, kai yra vandens. Mažiau vandens reiškia geresnį sukibimą ir geresnį stabdžių diskų veikimą.

Minusai: Nors gręžtinius diskus galima rekomenduoti, jie gali netolygiai susidėvėti ir gali atsirasti įtrūkimų, kai naudojami lenktyninėse transporto priemonėse dėl varžybų karščio ir temperatūros kraštutinumų. Išgręžti stabdžių diskai taip pat linkę susidėvėti, kai yra koncentriniai grioveliai, o tai gali atrodyti juokingai, kai rotoriai yra pasenę, jei išgręžtų skylių raštai nėra išdėstyti. Nors tai neturi įtakos stabdžių rotorių veikimui, tai gali turėti įtakos automobilio estetikai, o jautrūs vairuotojai gali pasirinkti kitokio stiliaus stabdžių rotorių arba dažniau keisti rotorius. Daugiau informacijos: https://www.signeda.lt/vaziuokles-dalys-c1338/stabdziu-sistema-c2720/stabdziu-diskai-c2767.

Užsakymo Nr. KMC220206

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: