Socialinio tinklo "Instagram" žvaigždės

Socialiniai tinklai šiandien daugeliui svarbi gyvenimo dalis. Vieni skaito mėgstamų viešų asmenų nuomones „Facebook“, kiti domisi naujienomis „Twitter“ tinkle, tačiau tikriausiai daugelis, ypač jaunesnės kartos atstovų laiką leidžia „Instagram“. Šis tinklas turi jau daugiau nei milijardą vartotojų, o apie 500 milijonų, šį socialinį tinklą naudoja kasdien. Čia galima peržiūrėti ne tik nuotraukas, bet ir istorijas, tiesiogines transliacijas ir viskas – tik kelių mygtukų paspaudimu. Vidutiniškai, kiekvienas vartotojas per dieną, savo „Instagram“ paskyrose praleidžia 32 minutes, tačiau ne retas šį skaičių tikrai viršija. Dauguma mūsų seka ne tik savo draugus bei kolegas, bet ir kino, muzikos žvaigždes, tinklaraštininkus ar mados ikonas. Štai dešimtukas įžymybių, kurių „Instagram“ profilius tikrai verta sekti.

Rayen Raynolds – iš tokių filmų kaip „Piršlybos“(2009), „Žaliasis žibintas“(2011) ir žinoma, „Deadpoolas“(2016) ir „Deadpoolas 2“(2018) žinomas aktorius, savo reputaciją Holivude jau seniai užsitikrino, tačiau ne mažiau puikiai jam sekasi ir už filmavimo aikštelės ribų. 2015-ais į socialinių tinklų traukinį įšokęs aktorius šiandien turi 31-ą milijoną sekėjų ir daugiau nei 400 „postų“. Jo „Instagram’e“ galima rasti ne tik tipines reklamas apie artėjančius filmus ar renginius, tačiau ir nuotraukų iš asmeninio gyvenimo, fotografijų su žmona, aktore ir ,taip pat, populiaria socialinių tinklų asmenybe Blake Lively, bei jų vaikais ir prabangaus jų gyvenimo akimirkas.


View this post on Instagram

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Trey Ratcliff – gal jo vardas ir mažiau girdėtas nei Holivudo žvaigždžių, tačiau „Instagram“ jam tikrai nėra naujiena ir šį socialinį tinklą jis išmano puikiai. Trey yra profesionalus fotografas, puslapio stuckincustoms.com savininkas, net parašęs knygą apie subtilybes ir triukus, padedančius tapti populiariu „Instagram“. 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trey Ratcliff (@treyratcliff) on

Ši knyga vėliau tapo sėkmingu dokumentiniu filmu. Knygoje jis atskleidžia, kaip lengva yra apgauti sekėjus ir net juos nusipirkti. Fotografas savo „Instagram“ paskyroje turi 175 tūkst. sekėjų ir daugiau nei 3000 stulbinančių foto.

 Jo paskyroje galima rasti fotografijų iš įvairiausių pasaulio kampelių, o ir pačios nuotraukos yra itin aukštos kokybės,todėl šis profilis turėtų patikti ne tik nepataisomiems kelionių aistruoliams, tačiau ir fotografijos mylėtojams.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trey Ratcliff (@treyratcliff) on

Gal Gadot – ši mergina savo karjerą pradėjo itin anksti, kai būdama vos 18-likos laimėjo konkursą „Mis Izraelis 2004“. Nuo to laiko ji ne tik sugebėjo baigti teisės studijas, tačiau ir sėkmingai tęsti modelio ir aktorės karjerą.

Šiandien ji turi apie 30 milijonų sekėjų ir savo „Instagram“ paskyroje dalijasi savo asmeninio gyvenimo akimirkomis, kadrais iš filmafimo aikštelės ir modelio darbo.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

Ji pasirodė filmuose „Greiti ir įsiutę“(2009),„Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (2016) ir „Teisingumo aušra“ (2017) ir šiandien yra viena didžiausią įtaką turinčių ir brangiausiai apmokamų aktorių. Nuostabos nekelia tai ,kad jos gyvenimą ir sėkmę nori sekti daugybė žmonių.

Hugh Jackman – fantastinių filmų žvaigždė ir įvairių kino apdovanojimų laimėtojas gal ir neatrodo tas, kuris būtų itin susijęs su socialiniais tinklais,tačiau šis įvaizdis yra labai klaidingas. Aktorius turi net 26 milijonus sekėjų ir dažnai dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš savo asmeninio gyvenimo. Aktorius ,taip pat, mėgsta kelti linksmas ir juokingas istorijas, vaizdo įrašus bei nuotraukas, kartais net žaismingai pašiepdamas kolegas, todėl jo profilis tikrai turėtų pralinksminti.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Tess Holliday – drąsa ir pasitikėjimu savimi išsiskirianti Tess, savo karjerą pradėjo kaip plius dydžio modelis, bet šiandien ji ir blogerė, ir makiažo meistrė. Prasidėjus kūno pozityvumo kultui, mergina populiarumą pelnė ir socialiniuose tinkluose.

Šiandien „Instagram’e“ji turi beveik 2 milijonu sekėjų ir savo pasitikėjimu įkvepia jaunas merginas, kad siekti tikslų ir svajonių galima nepaisant to, kokį rūbų dydį nešioji. Ji noriai dalijasi savo gyvenimo detalėmis ir nebijo parodyti itin atvirų fotografijų.

 

Tai nėra tipinė socialinių tinklų diva, tačiau visiems norintiems šviežaus požiūrio į žmogaus kūną ir išvaizdą tikrai vertą ja sekti.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by T E S S H?L L I D A Y (@tessholliday) on

Leonardo Dicaprio – tai žmogus, kuriam tikrai nereikia pristatymo. Po “Titaniko”(1997) išgarsėjęs aktorius, ėmėsi vienos už kitą sėkmingesnės rolės Holivude ir tapo stabiliu „Oskaro“ nominantu, bet tik kartą laimėtoju.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Ne mažiau nei stulbinanti aktoriaus karjera, aptarinėjami yra ir jo asmeninis gyvenimas bei įsitraukimas į gamtos išsaugojimą ir aplinkosaugą. Būtent šiomis temomis, savo „Instagram“ paskyroje aktorius ir dalijasi dažniau, nei savo nuotraukomis. Jis dažnai ir informatyviai skreidžia informaciją apie gamtos apsaugą ir problemas. Aktorius turi 32 milijonus sekėjų ir visiems suteikia galimybę nepaliekant „Instagram“ programėlės susipažinti su aplinkos problemomis.

View this post on Instagram

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Aleksėjus Navalnas – politikas ir aktyvistas, dažnai linksniuojamas kaip vienas didžiausių Rusijos prezidento kritikų ir oponentų. „The Wall Street Journal“ jį net įvardijo, kaip žmogų,kurio labiausiai bijo V.Putinas“.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on

„Istagram“ tinkle jį seka daugiau kaip 700 tūkstančių žmonių iš įvairių pasaulio vietų. Jo turinys nėra tipinis socialinių tinklų lankytojui – Aleksėjus dalijasi kasdienio gyvenimo vaizdais, tačiau pagrindinis jo keliamas turinys – politika ir jos padėtis Rusijoje, susirėmimai su policija, laisvo žodžio pažeidimai.Tiems, kas domisi politika, ypač Rusijos gyvenimu ir V.Putinu režimu, šio aktyvisto profilis tikrai  aktualus.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on

Jason Mamoa – „Konanas Barbaras“(2011) aktorius, neseniai suvaidinęs juostoje „Akvamenas“ (2018) ir puikiai pažįstamas iš kultinio serialo „Sostų karai“ kaip Khal Drago. Grėsminga aktoriaus išvaizda ,atrodo, yra visiška priešingybė jo asmenybei: savo profilyje jis kelia linksmas nuotraukas iš filmavimo aikštelės arba asmenukes su fanais, bei nevengia linksmų komentarų po jomis. Aktorių seka daugiau nei 6 milijonai žmonių, o jo profilyje galima rasti ne tik nuotraukų, bet ir nuotaikingų video.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on

Sara Underwood – modelis ir buvusi „Playboy“ mergina turi 9 milijonus sekėjų, o savo profilyje talpina virš 2 tūkstančių nuotraukų, kurių pagrindinė tema – kelionės.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Tiesa, neapsigaukite, ji nėra eilinė kelionių tinklaraštininkė – daugumoje nuotraukų ji pozuoja apsinuoginusi ir nebijo parodyti savo kūno formų.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Galima tik spėlioti, kodėl jos profilis taip sparčiai auga: per mėnesį jos sekėjai pasipildo daugiau nei 1 milijonu. Mergina tik įrodo, kad net tokioje populiarioje srityje, kaip kelionių fotografija, įmanoma išsiskirti.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on Murad Osmann – Visame pasaulyje itin populiarus fotografas iš Rusijos, 2011-ais „Instagram“ tinkle pradėjo talpinti „Follow Me To“ tipo nuotraukas, iš kelionių su žmona Natalia Zakharova.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann) on

Fotografijose vaizduojama Murad žmona ir jis – už kadro, laikantis jos ranką.Tokios nuotraukos greitai išpopuliarėjo tarp „Instagram“ naudotojų.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann) on Projektas prasidėjo Barselonoje ir nuo to laiko jie keliauja po pasaulį ir tęsia šį projektą. Jie ne kartą buvo įvardinti, kaip viena populiariausių „influencerių“ porų „Instagram“ terpėje ir turi daugiau nei 4 milijonus sekėjų ir virš 500 fotografijų iš kelionių.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann) on

Nors, kai kurie vis dar su priešprieša žvelgia į socialines medijas, galima teigti, jog net tokiame, iš pažiūros, paviršutiniškame tinkle, kaip „Instagram“, galima rasti įdomių ir išsiskiriančių profilių, kurie patiks įvairius pomėgius turintiems sekėjams. Taip pat kviečiame skaitytojus sekti Kauno Žinių paskyrą “Instagrame”: https://www.instagram.com/kaunozinios/

 

 

 

View this post on Instagram

 

Vytenis Jakas pasidalina mintimis, jog žada ir toliau tęsti „Kiemo galerijos“ iniciatyvą: „Manau, kad tęstiniame „Kiemo galerijos“ projekte atsiras ir daugiau tapybos darbų. Esu surinkęs nemažą kolekciją įdomių nuotraukų, kuriomis pasidalino kiemo gyventojai. Jas norėsiu nupiešti ant kiemo sienų. Atsiradus papildomam finansavimui bus galima nupiešti ir didelio formato piešinių, bei sukurti instaliacijas ir meno objektus, kurie bus harmoningai įvietinti kiemo erdvėje. „Kiemo galerija“ – tai dar vienas būdas žmonių saviraiškai, dar vienas būdas ne vietoje „kažko“, o šalia „to“. Akivaizdu, kad susvetimėjusių kaimynų problema aktuali ne tik mūsų kiemui, todėl toks erdvės įmeninimas – galėtų būti gerosios patirties pavyzdžiu ir kitiems kiemams, ir netgi miestui.“   A post shared by KaunoŽinios.lt (@kaunozinios) on

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: