(c) Organizatorių archyvo nuotr.
J. Vienožinskio menų fakultetas

Lietuva turtinga unikaliais kultūros paveldo objektais, kurie prikelti antram gyvenimui gali tapti aktyviais turizmo traukos centrais, garsinančiais Lietuvą. Nemaža jų dalis – Kauno mieste. Apie tai kviečiami diskutuoti Kauno miesto gyventojai ir svečiai.

Gegužės 3 d. nuo 15.00 val. Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas (A. Mackevičiaus g. 27) organizuoja atvirą diskusiją „Kauno, kaip kultūros miesto, pristatymas Europoje ir pasaulyje“. Tikimasi, kad romantiška Žaliakalnio rajone esančio Pelėdų kalno aplinka suvilios kauniečius diskusijai.

Planuojama diskutuoti apie Kauno pastebimumą Europoje ir pasaulyje, miesto architektūros objektų įtraukimą į kultūrinio turizmo maršrutus. Svarbūs klausimai – kokia ateitis laukia Pelėdų kalne esančio paminklosauginio Vladimiro Dubeneckio architektūrinio ansamblio, kiek tai patraukli erdvė miestiečiams?

Renginyje dalyvaus Kauno miesto savivaldybės, Žaliakalnio seniūnijos, kitų miesto aukštųjų mokyklų atstovai.

Ši diskusija atidaro Laikinosios sostinės menininkų jau ne pirmus metus tradiciškai organizuojamą ir miestiečių pamėgtą renginių ciklą „Menų dienos 2011“.

Kiti planuojami renginiai:

Atviros kūrybinės dirbtuvės (gegužės 4 d. 11.00 val. A. Mackevičiaus g. 27), bus mokoma velti iš vilnos;

Tarptautinis mados ir džiazo šou „Apkalbos 2011“ (gegužės 4 d. 19.00 val. laisvalaikio namuose „Nautilus“, Savanorių pr. 124);

Respublikinė studentų kūrybinės draugijos konferencija (gegužės 5 d. 10.00 val. A. Mackevičiaus g. 27);

Filomenos Ušinskaitės vardo auditorijai suteikimo ceremonija ir parodos atidarymas (gegužės 6 d. 15.00 val. A. Mackevičiaus g. 27).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: