(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Lietuvos rinktinė Turkijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate džiugina visus mūsų nacionalinės ekipos sirgalius. Dar nepatirtas pralaimėjimo kartėlis – šešios pergalės iš šešių – ir mūsų komanda – tarp aštuonių geriausiųjų pasaulyje.

Didelį indėlį į rinktinės pergales įneša ir keturi joje rungtyniaujantys žalgiriečiai – Mantas Kalnietis, Martynas Pocius, Paulius Jankūnas ir Tadas Klimavičius. Gindami mūsų šalies garbę jie nepamiršta ir „Žalgirio” bei galvoja apie kitą sezoną.

„Nekantriai laukiame varžybų, nes tas jausmas, kai įžengi į halę ir fanai palaiko, yra nepakartojamas. Visos tos tradicijos – nori jas vėl ir vėl patirti”, – mintis apie artėjantį sezoną dėliojo M.Pocius.

Aistruolius labai vertino ir šiemet į komandą grįžtantis puolėjas P.Jankūnas: „Praėjusį sezoną man žaidžiant Maskvoje gerbėjai tik kartais paplodavo už gražų epizodą, o halėje, nesvarbu kiek būtų žmonių, jie audringai palaiko, reaguoja į kiekvieno teisėjo švilpuką – palaikymas tikrai yra intensyvesnis.”

„Prieš sezoną „Žalgiris” tikrai sustiprėjo ir pergalių turėtų būti daugiau”, – tvirtino P.Jankūnas ir T.Klimavičius.

Šis „Žalgirio” sezonas – paskutinysis Kauno sporto halėje, kurioje žalgiriečiai rungtyniavo nuo pat komandos įsikūrimo 1944-aisiais. Tai pastebėjo ir ekipos gerbėjai – į halės palydėjimo sezoną sezoniniai bilietai graibstomi kaip niekada.

„Žalgirio” informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: