Už sporto pasiekimus - kelionė laivu
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Šiais mokslo metais Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje Kauno rajonas II grupėje (ją sudaro visi miestai ir rajonai neskaitant Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Panevėžio miestų) užėmė II vieta, o kaimo vietovių rajonų grupėje Kauno rajonui atiteko I vieta.

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija 2010/2011 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklų tarpe (II grupėje) užėmė I-ąją vietą, o Garliavos Jonučių vidurinė mokykla auksą pelnė pradinio ugdymo klasių mokinių varžybose bendrakomandinėje įskaitoje.

Šiais metais Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje čempionais tapo Vandžiogalos kvadrato komanda ir Akademijos Ugnės Karvelis svarsčių kilnojimo komanda, vicečempionais – Akademijos Ugnės Karvelis vaikinų 3 x 3 krepšinio komanda, trečiąsias vietas iškovojo Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos gimnastikos ir Garliavos J. Lukšos gimnazijos vaikinų rankinio komandos.

Vidurinės mokyklos gimnazijos galėjo varžytis 26 sporto šakų varžybose, o pagrindinės mokyklos 8 sporto šakų varžybose, olimpinis festivalis vyko visus mokslo metus.

Svarių rezultatų pasiekę jaunieji sportininkai sakė nesitikėję, kad sulauks tokios padėkos. Vaikams buvo surengta kelionė laivu iki Zapyškio. Atplaukus į Zapyškį, surengta olimpinio festivalio uždarymo šventė.