© Romo Sadausko nuotr.

Varėnos rajono laukuose aptiktas miręs poetas Stasys Stacevičius, dingęs praėjusių metų pabaigoje.

Ketvirtadienio rytą Gudakiemio kaimo gyventojas pranešė pasėlių lauke, apie 200 metrų nuo savo sodybos, aptikęs S.Stacevičiaus kūną.

Per pirminę apžiūrą smurto žymių nenustatyta. Mirties priežastį nustatys Valstybinės teismo medicinos tarnybos Alytaus poskyrio ekspertai, pranešė policija.

Apie dingusį Varėnos krašte žinomą poetą, žurnalistą, eseistą vietos policijai pranešta gruodžio 22 dieną.

S.Stacevičiaus artimieji sakė, kad vyras gruodžio 18 dieną iš namų Merkinės viensėdyje išėjo ir negrįžta. Gavus šį pranešimą, tą pačią dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusiojo be žinios ir paskelbta paieška.

S.Stacevičius gimė 1959 metų lapkričio 19 dieną vienkiemyje prie Merkinės. Jis yra dirbęs korespondentu Varėnos, Šalčininkų ir Trakų rajonų laikraščių redakcijose bei “Valstiečių laikraštyje”.

1990 metais poetas išleido pirmąją eilėraščių knygą “Vienkiemio valanda”. Už 1999 metais pasirodžiusį ketvirtąjį poeto rinkinį “Toli kriokliai” S.Stacevičius 2001 metais gavo Poezijos pavasario premiją. 2006 metais kūrėjui skirta Kultūros ministerijos premija už ryškiausias publikacijas kultūros temomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: