(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Visada linksma, juokų ir pokštų nestokojanti „Humoro klubo“ komanda vėl apsilankė Kaune. „Nautilus“ laisvalaikio namuose jie pristatė paskutinį savo sezono pasirodymą, kurio metu scenoje pasirodė penki humoristai.

Pirmasis į sceną žengė Paulius Ambrazevičius. Pranešęs, kad jo kolega, Modestas Vaišnoras, dėl sunkios ligos negalės dalyvauti, o jo pareigas laikinai atliks jis, vaikinas nieko nelaukęs pradėjo juokauti. „Antraščių necituoju, tačiau viena jų išties įsiminė“, – kalbėjo Paulius. „Akcija „Darom 2010“: Nijolė Pareigytė“, – pratęsė mintį komikas. Jau po šių pirmųjų pokštų salėje netilo juokas. Vėliau scenoje pasirodė, neseniai tėvu tapęs, Šarūnas Černiauskas, kuris su publika dalinosi vargais dėl naujagimio vardo rinkimų. „O jei, pavyzdžiui, norite, kad jūsų dukra ilgai išsaugotų nekaltybę, galite ją pavadinti Vagingaile….“, – juokavo vyras. Sekantis komikas, lipęs į sceną, save pristatė, kaip tikrą kaunietį. Tai Nerijus Petrauskas. Vaikinas jau devynerius metus gyvena sostinėje, tačiau vis dar sulaukia vilniečių klausimų apie jo gimtąjį miestą – Kauną. „Ir klausia manęs Aleksej iš Vilniaus, kodėl Kauno areną mes statome saloje? Kaip kodėl?! Nes kai lenkai vėl užims Vilnių, salą bus lengviausia paskelbti nepriklausoma valstybe“, – samprotavo Nerijus. Humoristui pokštaujant apie Vilnių, juokas salėje skambėjo dar garsiau.

Po trumpos pertraukos, kurios metu gera nuotaika niekur nedingo, savo pasirodymą pristatė Domas Raibys, kuris publiką linksmino ne tik savo pokštais, bet ir savo daina, kuri kalbėjo apie jo sunkias kūrybos kančias. Paskutinis, tačiau tikrai neprasčiausias, scenoje pasirodė Justinas Jankevičius. Vaikinas kauniečiams atviravo apie savo vienos nakties nuotykius, kurie privertė kvatotis visą salę…

Vakarui baigiantis kauniečiai negailėjo plojimų į sceną sugrįžusiems visiems komikams. „Kauno publika – pati šilčiausia!“, – teigė Paulius. Po pusantros valandos trukusio „Humoro klubo“ pasirodymo kauniečiai namo patraukė su plačiomis šypsenomis ir skambant juokui.

Straipsnio autorė Agnė Pakėnaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: