(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.
Zala&Driukas

Kai aplink niūru, pilka, saulė pasirodo tik kartkartėmis, vos primindama, kad dar yra pasaulyje šviesos, telieka pasikliauti žmonėmis, kure sugeba sukurta šilumą ir šviesą net tada, kai jos nesugalvojame ieškoti. Tada visi susirenka kokioje nors Palėpėje, ten, kur gali nusiimti visas kaukes, susišildyti savo širdis. Vieną tokį vakarą į Kauną murmėdami stebuklingas murmekles atvežė Zala&Driukas bei draugai Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir Ieva Narkutė. Lapkričio 19-ąją Kauno Menininkų namuose duetas pristatė savo ką tik „iškeptą“ albumą „Murmeklės suaugusiems“.

Šį kartą organizatoriams teko ištarti labai nemalonią frazę: „Atsiprašome, bilietų nebėra“ – visi, norintys išgirsti ir pamatyti tai, kas čia vyko tas kelias valandas, sunkiai tilpo nedidelėje Menininkų namų salėje. Visgi kad groti pilnoje nedidelėje salėje geriau nei didelėje pustuštėje – sena tiesa.

Murmėjimus pradėjo Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis, trumpam tapę naujaisiais Zala ir Driuku. Jie žiūrovams padovanojo užkalbėtus devynis aitvarus, vieną rytą atskridusius prie upės. O štai po jų scenoje pasirodė Ieva Narkutė – parašiusi laišką iš šiaurės, kurį skaitant kiekvienam buvo suteikta galimybė atsirasti tokioje vietoje, kur vakarai nusidažo raudona spalva. Prie jos prisijungė ir tikrieji Zala (Andrius Zalieska) ir Driukas (Aurimas Driukas) bei Saulius Petreikis. „Jaukiau, kai dviese“ – sėsdamasis šalia Ievos prie fortepijono ištarė Zala, o salė tuo tarpu prisipildė šilumos ir draugiškumo jausmo, kuris nunešė į gražiausias gyvenimo akimirkas.

O po Ievos sceną okupavo tikrieji Zala&Driukas su kolegomis Domantu Razausku ir Sauliumi Petreikiu. Atsiradus norams ir vietos trūkumui, žiūrovai buvo paraginti sukrauti kėdes gale ir pajudėti. Šito neprireikė, bet nebuvo gailima nei aplodismentų, nei geros energijos. Koncerto metu susipynė keturių muzikantų improvizacijos, dainos apie atvirumą ir vienatvę po tokių atvirumo akimirkų. Dainą sau galėjo išgirsti net traktoristai, arba tiesiog kultūros srityje dirbantys žmonės.

„Ežiuuuuuk, išeik į kiemą!“ – koncerto pabaigoje bandė prisikviesti žiūrovai, tačiau, matyt, rūkas buvo pernelyg tirštas ir Ežiuko murmėjimai nepasiekė Kauno menininkų namų. Tačiau atlikėjai prižadėjo atsivežti vieną tokį dygliuotąjį kito apsilankymo Kaune metu. „Ši rugsėjį, brangioji, grįžtam namo“ – sklido nuo scenos, o žiūrovų veiduose atsispindėjo šypsenos ir viltis, kad iki rugsėjo laukti nereikės ir tikra muzika sugrįš į Kauną anksčiau.

Taip besibaigiant dar vienam jaukiam vakarui buvo pranešta, kad jau gruodžio 3-ąją Kauno ryšių muziejuje bendrą projektą parodys akordeono meistrai trio „ChillOut“ ir modernaus šokio šokėjos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: