(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Nors ir dažnai girdime ar skaitome terminus susijusius su verslu, „suvartojame“ sąlyginai daug teorijos apie verslo koncepciją, teisines įmonių formas, finansinius skaičiavimus bei rinkodarą. O jei mums ir netenka su tuo susidurti, visada galime rasti informacijos srautus žiniatinklyje. Juk mes lietuviai – visų galų meistrai , jei reiks – tai ir išmoksim. Ne retas tampame visažiniu ir kritikuojame, patariame draugams ar pažįstamiems kaip jie turėtų vystyti savo idėjas. Tačiau pradėjus vystyti savąją suprantame, kad mūsų žinios yra paviršutiniškos.

Patirtis verslo įgyvendinime yra neįkainojama ir nėra skirtumo ar ji buvo sėkminga, ar ne. Svarbu jausti verslo skonį, nes dažnai pirmas kąsnis tampa mirtinas jaunajam verslininkui. Norint to išvengti protingiausias žingsnis būtų pasikonsultuoti su asmenimis, kurie jau ne pirmus metus užsiima šia veikla ir galbūt ne tik užves ant kelio bei padės formalių dalių sprendimų klausimais, bet ir padės patobulinti turimą idėją. Visi pradedantieji verslininkai gali kreiptis dėl konsultacijų į „Verslininkų namus“.

“Verslininkų namų” veiklos tikslas – skatinti naujų įmonių kūrimąsi ir padėti veikiančioms įmonėms plėtoti savo veiklą, užtikrinant SVV ūkio subjektams kokybiškas ir prieinamas konsultacines, mokymo ir informacines paslaugas. Verslo informacijos centras padeda įsikurti naujai įsteigtiems verslo subjektams, plėtoti veiklą ir prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų, didinti konkurencingumą ir veiklos efektyvumą jau veikiančioms įmonėms, tuo pačiu skatindamas gyventojų verslumą, verslo plėtrą ir užimtumo didėjimą. “Verslininkų namai” nuolat organizuojami renginius: seminarus, diskusijas, konferencijos, susitikimus su valdžios bei valstybinių institucijų atstovais. Didelė dalis renginių yra nemokami. Nuolat konsultuojama įmonės steigimo, buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo plano rengimo, informacinių technologijų ir jų panaudojimo, ES struktūrinių fondų, finansinės paramos gavimo bei kitais verslui aktualiais klausimais. Lankytojai turi galimybę naudotis sukaupta verslo informacijos duomenų baze, buhalterinės apskaitos sąvadais, periodine verslo literatūra.

Klysti yra svarbu ir būtina kiekvieno gyvenime. Tačiau kiekviena klaida turi būti nuodugniai ištirta, išsiaiškinta, kaip ji atsirado ir kaip jos atsiradimui turėtų būti užkirstas kelias. Iš klaidų žmonės mokosi, ir tik maža dalelė tai sugeba padaryti iš svetimų. Todėl nereiktų leisti baimei suklysti nugalėti norą eiti savo idėjos link.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Šio straipsnio parengimą parėmė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: