(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Viešosios tvarkos tarnybos (VTT) darbuotojai gegužės 10-15 dienomis surašė 14 administracinės teisės pažeidimų protokolų, kurie išsiųsti nagrinėti administracinei komisijai. Penki protokolai surašyti už reklamines iškabas, įrengtas be Savivaldybės išduoto leidimo. Du protokolai – už medžių nupjovimą neturint Savivaldybės leidimo.

Trys protokolai surašyta už ant vejos ir šaligatvių statomas transporto priemones. Vienas protokolas už valstybės saugomoje teritorijoje statomas transporto priemones.

Po vieną protokolą VTT darbuotojai surašė už netvarkingą lauko tualetą, už prekybą viešoje vietoje be Savivaldybės išduoto leidimo ir už neregistruoto gyvūno laikymą.

Tarnybos darbuotojai dalyvavo akcijoje „Sudrausminkim nelegalius prekiautojus” Žaliakalnio, Stoties turgaus prieigose ir prie požeminės perėjos Vilniaus gatvėje. Akcijos metu kreiptas dėmesys į prekeivius, prekiaujančius nuo grindinio, dėžių ar atramų. Taip pat gyventojams buvo teikiama informacija kur galima išsiimti leidimus prekiauti (teikti paslaugas) Kauno viešosiose vietose. Susidomėjusiems išdalinta 15 Prekybos Kauno viešosiose vietose taisyklių knygelių.

Viešosios tvarkos tarnyba nagrinėjo gautus kauniečių skundus: Vaišvydavos pl. dėl šiukšlių ir nuotekų pylimo valstybinėje žemėje surašytas Sanitarinio patikrinimo aktas. Šv. Gertrūdos gatvėje dėl apleisto neprižiūrimo pastato, parengtas iškvietimas savininkui atvykti į Sanitarijos inspekciją. Demokratų gatvėje surašytas aktas dėl dviejų apleistų kioskų.

Nuo gegužės mėnesio Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje nuo 22 val. iki 5 val. ryto įvestas naktinis tarnybos patruliavimas.

„Šis patruliavimas – prevencinis. Pradėjome patruliavimą kartu su policijos pareigūnais. Žmonių naktį mažai, viskas atrodo ramu. Tik kartą vieną vagišių nuo fontano nubaidėme, nes bandė nusukti kažkokią detalę Taip pat buvo įspėtas neblaivus užsienietis dėl netinkamo elgesio viešoje vietoje”, – apie naktinį patruliavimą centre kalbėjo VTT vedėjas Rimas Sidera.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: