Žalgiriečiai ruošiasi mesti iššūkį Eurolygos čempionams
(c) V.Ramono/KaunoZinios.lt nuotr.

Trečiadienį, gruodžio 7 d., Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savoje aikštėje priims vieną Eurolygos lyderių Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Nors prieš mačą favoritu laikomas Graikijos klubas, žalgiriečiai iš anksto baltos vėliavos kelti neketina ir teigia su žiūrovų pagalba padarysią viską, kad „Panathinaikos“ būtų priverstas kapituliuoti.

„Jei Bambergo „Brose Baskets“ įveikė Atėnų komandą, kodėl to paties negalėtų padaryti ir „Žalgiris“?“ – retoriškai prieš dvikovą klausė „Žalgirio“ klubo generalinio direktoriaus pareigas laikinai einantis Vitoldas Masalskis.

Neseniai sutartį su „Žalgiriu“ pratęsęs Mindaugas Kuzminskas prieš dvikovą buvo optimistiškai nusiteikęs. „Atėnų „Panathinaikos“ – įveikiamas varžovas.

Tą parodė ir dvikova Atėnuose. Gana gerai priešinomės varžovams, tačiau neišvengėme duobių ir buvome priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis. Tikimės, jog pavyks revanšas, kadangi tikimės kovoti pilnoje „Žalgirio“ arenoje“, – vylėsi M.Kuzminskas.

„Žalgirio“ strategas Aleksandras Trifunovičius pripažino, kad jam vis dar kelia nerimą veiksmai gynyboje, tačiau išreiškė viltį, kad trečiadienį jo auklėtiniai bus susitelkę ir galingam priešininkui mes rimtą iššūkį.

„Gerbiame „Panathinaikos“, nes tai yra galingas klubas, dabartinis Eurolygos čempionas. Tačiau varžovo nebijome ir tikimės kautis. Vis dar per daug darome klaidų, tačiau turime ir savų privalumų, kuriuos trečiadienį pasistengsime išnaudoti“, – kalbėjo treneris.

Strategas pasidžiaugė, kad visi auklėtiniai yra sveiki ir pasirengę kovai. „Šiek tiek buvo sunegalavęs Sonny Weemsas. Jis praleido kelias treniruotes, tačiau jau yra kartu su komanda ir ruošiasi dvikovai su „Panathinaikos“, – sakė serbas.

Pirmadienio vakarinėje treniruotėje dalyvavo ir Kauno „Baltams“ paskolintas Žygimantas Janavičius. „Žalgirio“ treneriai pakvietė gynėją norėdami turėti pilnavertę treniruotę.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: