Žalgiriečiai žais dvejas draugiškas rungtynes už uždarų durų

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmadienį, rugsėjo 12 d., išvyko į Lietuvos pajūrį, kur pratęs savo treniruočių stovyklą. Palangoje apsistosiantys žalgiriečiai antradienį ir ketvirtadienį Klaipėdoje sužais dvejas draugiškas rungtynes su Liubercų „Triumph“ ir Kazanės „Unics“ komandomis. Visų komandų pageidavimu mačai vyks už uždarų durų.

„Šios rungtynės yra pasiruošimo sezonui dalis, todėl jos bus labiau treniruočių tipo“, – teigė šiuo metu žalgiriečių pratyboms vadovaujantis treneris Ilias Kantzouris. „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Ilias Zouros prie komandos prisijungs po Europos čempionato, kuriame darbuojasi su Graikijos nacionaline rinktine.

Draugiškose rungtynėse Lietuvos čempionų gretose nebus ir keturių Lietuvos rinktinei atstovaujančių žalgiriečių bei rytoj į Lietuvą atskrendančio Marko Popovičiaus.

„Varžovai iš Rusijos pasiruošimo sezonui stadijoje yra toliau pažengę. Be to, jie turi daugiau pagrindinių krepšininkų. Visi legionieriai jau yra atvykę ir ilgiau sportuoja kartu. Nepaisant visko, rungtynėse turėsime savo uždavinius ir stengsimės juos įgyvendinti“, – sakė I.Kantzouris.

Sužaidę šias dvejas draugiškas rungtynes žalgiriečiai grįš į Kauną. Vėliau komandos laukia tradicinė išvyka į Maskvą, Alesandro Gomelskio taurės turnyrą.

Jo pusfinalyje kauniečiai rugsėjo 24 d. susitiks su Maskvos CSKA krepšininkais. Kitą porą sudarys Eurolygos čempionų Atėnų „Panathinaikos“ ir Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandos. Rugsėjo 25 d. pusfinalių laimėtojai ir pralaimėtojai susigrums tarpusavyje.

Susitikimai Klaipėdoje bus pirmieji „Žalgirio“ draugiški mačai šiame sezone. Keli Ukrainos klubai skelbėsi praėjusią savaitę rungtyniavę su žalgiriečiais, tačiau iš tikro jų varžovai buvo „KK Kaunas“ krepšininkai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: