(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Pentadienį Kaune lankėsi Seimo Sporto ir jaunimo komisijos nariai, kurie domėjosi miesto pagrindinių sporto objektų būkle ir statybomis. Seimo nariai aplankė statomą Žalgirio areną, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centrą, rekonstruojamus kultūros ir sporto centro „Girstutis“ rūmus, Sporto halę.

Pasak Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko, Seimo nariai buvo pakviesti atvykti į Kauną, kad jie patys pamatytų, kaip vyksta sporto objektų statyba.

„Žalgirio arenoje lankomės nuolat, stebime darbų eigą. Šiuo metu baigiamas dengti stogas, ruošiamasi fasado darbams. Žiema buvo trumpam pristabdžiusi statybos darbus, todėl vasarą darbai turėtų žymiai paspartėti. Seimo nariai, apžiūrėję Žalgirio areną, buvo maloniai nustebinti jau atliktų darbų kokybe ir mastais. Tikimės, kad jau nuo kitų metų pradžios Žalgirio arenoje vyks pirmieji sporto renginiai“, – apie arenos statybos darbus pasakojo Kauno meras.

Miesto vadovas pažymėjo, kad artimiausiu metu miesto Taryba suteiks įgaliojimus Savivaldybės administracijos direktoriui Vygantui Gudėnui pasirašyti sutartį dėl ES paramos.

„Daug lėšų pareikalaus Žalgirio arenos stiklinio fasado įrengimas. Šiems darbams bus panaudota apie 40 tūkst. kv. m stiklo. Gavus ES paramą, visi statybos darbai turėtų dar labiau paspartėti“, – pabrėžė A. Kupčinskas.

Seimo Sporto ir jaunimo komisijos pirmininkas Žilvinas Šilgalis padėkojo merui A. Kupčinskui už iniciatyvą ir visą organizacinį darbą.

„Gerą įspūdį paliko Žalgirio arenoje nuveikti darbai, tačiau svarbu galvoti ir apie Kauno halės ateitį“, – sakė Seimo narys.

A. Kupčinskas pabrėžė, kad miestas aktyviai kalbasi su keliais universitetais, Švietimo ir mokslo ministerija dėl bendro Kauno sporto halės finansavimo ir tolesnių perspektyvų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: