(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai nusprendė pirkti papildomus darbus Kauno miesto pramogų ir sporto rūmams Nemuno saloje. Šių darbų pabaiga turėtų užbaigti ir pačios arenos statybą. Jiems nuspręsta skirti ne daugiau kaip 7,8 mln.litų.

Gegužės mėnesį Kauno miesto savivaldybė gavo raštus iš rangovų UAB „Vėtrūna” ir architekto Eugenijaus Miliūno dėl papildomų darbų finansavimo. Atlikus projektinius pakeitimus, gerinant architektūrinę ir funkcinę statinio kokybę jau atlikti papildomi darbai: įrengta aukštos klasės aliuminio-stiklo fasadinė sistema su fasado apdailos elementais, įgyvendintas nestandartinis sprendimas įrengiant nuleidžiamas priešgaisrines, akustines užuolaidas, skiriančias antro lygio fojė nuo arenos žiūrovinės erdvės.

Sanitarinėms patalpoms atlikta plieno lakštų apdaila, parinkti aukštesnės kokybės sanitariniai prietaisai, suprojektuoti individualaus dizaino priešgaisriniai čiaupai su evakuaciniais planais. Į statybos darbų apimtį antro lygio pagrindinių įėjimų zonoje papildomai įtrauktas granito dangos įrengimas.

Dar numatoma įrengti papildomą kiekį turėklų, nerūdijančio plieno tinklą fasadui ir vidaus atitvaroms, veidrodžius bei apdailos elementus. Tobulinant kai kuriuos techninio projekto sprendinius, atsirado papildomi darbai pastato inžinerijai – apsauginė signalizacija, nuotoliniai ryšiai, automatinė gaisro gesinimo sistema, priešgaisrinis vandentiekis.

„Paprašėme visų – autorių, rangovų, kad tai būtų paskutiniai pakeitimai, jau nebegalime daugiau nieko keisti. Turime užtikrinti, kad liepos mėnesį čia įvyktų pirmasis renginys”, – sakė Kauno miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.

Šiuo metu statybos darbus Nemuno saloje aktyviai prižiūri speciali darbo grupė, sudaryta iš Kauno miesto savivaldybės tarybos narių bei savivaldybės atstovų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: